کشف۲۲ تن گوشت فاسد قبل از عرضه به بازار در شهریار

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از کشف۲۲ هزار و۳۵۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی فاسد قبل از عرضه به بازار در شهرستان شهریار خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۰ 02 July 2024

به گزارش «تابناک تهران» از خبرگزاری پلیس، سرهنگ داریوش صادقی فرد روز سه شنبه با اشاره به جزئیات این خبر اظهارداشت: با به دست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک محموله گوشت گوسفندی پس از گذشت چندین روز فاسد شده و عوامل وارد کننده آن قصد توزیع گوشت های فاسد در بازار مصرف را دارند، بررسی موضوع با همکاری نمایندگان اداره نظارت بر بهداشت عمومی و دامپزشکی شهرستان شهریار و شرکت پشتیبانی امور دامی، در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: در این راستا ماموران انتظامی پس از انجام تحقیقات لازم و بررسی صحت و سقم آن، به همراه نمایندگان اداره نظارت بر بهداشت عمومی و دامپزشکی شهرستان شهریار و شرکت پشتیبانی امور دامی با هماهنگی مقام قضائی، با ورود به کارگاهی در جاده آدران رباط کریم به سمت شهریار موفق به کشف۲۲ هزار و۳۵۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی فاسد شدند.

سرهنگ صادقی فرد تصریح کرد: کارشناسان ارزش گوشت فاسد کشف شده را۱۴۰ میلیارد ریال برآورد کردند که در این راستا یک نفر دستگیر و جهت تحقیقات به پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران منتقل شد.

انهدام باند ۶ نفره سارقان در فردوسیه شهریار

سرهنگ پیمان فتاحی فرمانده انتظامی شهرستان شهریار درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در منطقه فردوسیه شهریار، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۲۰ فردوسیه قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران کلانتری ۲۰ فردوسیه، با کار اطلاعاتی و بررسی سوابق مجرمان موفق به شناسایی۶ سارق سابقه دار و دستگیری آنها در عملیاتی ویژه از سوی پلیس شده و هر ۶ نفر را در مخفیگاهشان در فردوسیه دستگیر کردند.

وی بیان داشت: در جریان دستگیری ۶ سارق سابقه دار، ۲ نفر مالخر اموال مسروقه دستگیر و در بازرسی از پاتوق آنها، ۴ دستگاه موتورسیکلت سرقتی، ۴ عدد دینام کولر و یک عدد پمپ آب مسروقه نیز کشف شد.

کشف ۳۷ تن خوراک حیوانات خانگی قاچاق

سردار مهدی کرمی جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به جزئیات این خبر اظهارداشت: در پی رصد و پایش انبارها و سوله های فعال در غرب استان تهران، مشخص شد اعضای یک باند با ساختار سازمان یافته و ابعاد گسترده با استفاده از خودرو های مختلف شامل خودرو های تریلر حمل کانتینر، ایسوزو و سواری شوتی اقدام به قاچاق غذای حیوانات خانگی در حجم بالا از استان های مرزی کرده و بار خود را در انباری در منطقه"یوسف آباد صیرفی"شهریار منتقل و نگهداری می کردند و سپس بار خود را در سطح استان های تهران و البرز به فروش می رساندند.

سردار کرمی تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی تیم عملیاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی، وارد محل شده و موفق به دستگیری سرشاخه اصلی این باند شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: در بازرسی از سوله یک هزار متری در"یوسف آباد صیرفی" انواع کارتن،کیسه، ۲۹ هزار قلم انواع خوراک حیوانات خارجی با برچسب های مختلف ساخت کشورهای خارجی به وزن۳۷ تن کشف شد.

به گفته سردار کرمی، کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد کردند و متهم نیز به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و کلیه کالاهای مکشوفه به سازمان اموال تملیکی منتقل شد و تلاش در جهت شناسایی و دستگیری سایر همدستان این متهم ادامه دارد.

دستگیری سارقان مسلح خودرو وکشف خودروی سرقتی در بهارستان

سرهنگ مجید عسکری نیا فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو در صالحیه بهارستان توسط ۴ سارق، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی در کمترین زمان، ۲ نفر از سارقان مسلح را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در عملیاتی ضربتی آنها را در مخفیگاهشان در بهارستان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری ۲ سارق مسلح خودرو بیان داشت: تلاش برای دستگیری همدستان سارقان دستگیر شده در دستور کار است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار