حجت الاسلام نیشابوری:
امام‌جمعه شهرستان رودبارقصران گفت: شهید رئیسی سردار اقتدار و تقوای سیاسی است و ایشان ویژگی های فراوانی دارد و ادب و اخلاق و تواضع را رعایت می‌کرد.
کد خبر: ۱۱۶۸۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۷ 25 May 2024

به گزارش «تابناک تهران» به نقل از فارس، حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه رودبارقصران بعدازظهر امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه رودبارقصران که با حضور پرشور نمازگزاران برگزار شد، ضمن دعوت حضار به تقوای الهی تبریک و تسلیت شهادت شهدای راه خدمت، اظهار کرد: مسئولین ما باید رعایت اخلاق و ایمان و توکل به خدا را در کنار رفتارهای سیاسی خود داشته باشند و ما هم‌اکنون عزادار شخصیتی هستیم که در تمام مراحل مدیریت و مسئولیتش یک انسان با تقوا بوده و تقوا را کاملا رعایت کرد.

وی گفت: شهید رئیسی سردار اقتدار و تقوای سیاسی است و ایشان ویژگی های فراوانی دارد و ادب و اخلاق و تواضع را رعایت می‌کرد و تمام تلاش ایشان این بود که تمام وقت خود را در اختیار مردم باشد.

نیشابوری بیان کرد: شهید رئیسی اخلاق و منش یک رئیس جمهور در تراز انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت و ما در آینده باید کسی را انتخاب بکنیم که منش و روش و خدماتش مانند رئیسی باشد.

امام‌جمعه رودبارقصران خاطرنشان کرد: در دولت های قبل مردم به بعضی از مسئولین دولتی بدبین شده بودند اما خدمات رئیسی باعث شد تا مردم به دولت و مسئولین خوشبین شوند و این موضوع شهید رئیسی را در قلوب مردم جاودانه کرد.

وی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مهم شهید رئیسی این بود که یک رئیس جمهور بی حاشیه بود و متاسفانه در دولت های قبل خلاف آن را داشتیم و ایشان جلوی تمام حاشیه‌ها را گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار