تابناک تهران - سیاسی
در حال حاضر اقدامات مربوطه برای ساماندهی خدمات کنسولی در ساختمان جدید سفارت جمهوری آذربایجان در ایران در حال انجام است و به زودی اطلاعات تکمیلی در خصوص بازسازی سرویس کنسولی ارائه خواهد شد.
واکنش زاکانی به کارزار برکناری شهردار تهران: متن کارزار سراسر تهمت است
شهردار تهران در واکنش به کارزار برکناری وی از شهرداری گفت: متن کارزار را خواندم، سراسر تهمت و غیرقانونی بود؛ تعجب می‌کنم این کارزار از کجا در می‌آید.
معاون امنیتی استاندار تهران:
در روز انتخابات شاهد هیچ حادثه امنیتی در تهران نبودیم
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با بیان اینکه شاهد هیچ اتفاق امنیتی در روز انتخابات در کشور و استان تهران نبودیم، گفت: با وجود تمام کارشکنی‌ها از سمت دشمنان جمهوری اسلامی انتخابات در آرامش و امنیت کامل برگزار شد.
پیام تبریک شهردار تهران به رئیس جمهور منتخب
شهردار تهران در پیامی به رئیس جمهور منتخب مردم ایران تبریک گفت.
فخاری:
آرامش کامل در شعب اخذ رای استان تهران/ کمبود تعرفه رای نداریم
استاندار تهران ضمن اعلام تمدید دو ساعت دوم اخذ رای، از آرامش کامل در شعب اخذ رای استان خبر داد و گفت: هیچ گزارشی مبنی بر کمبود تعرفه رای در پایتخت نداشته ایم.
با آغاز دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، مردم انقلابی و همیشه در صحنه دشت ورامین در جنوب شرق استان تهران با استقبال و حضور پرشور خود در شعب اخذ رأی بار دیگر پایبندی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی نشان دادند.
امامان جمعه شهرستان‌های تهران:
تشکیل دولت قوی با پشتوانه مردم مشکلات جامعه را رفع می کند
ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفتند: اگر دولت با پشتوانه عظیم مردم شکل گیرد، قطعا قدرت رفع مشکلات جامعه را پیدا می‌کند.
جلیلی: منتخب مردم رئیس جمهور همه کشور است
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: از فردا هر کس که منتخب مردم اعلام شد مورد احترام همه و رئیس جمهور همه کشور است و همه به او کمک خواهند کرد تا با قدرت ۴ سال پرشکوه را برای کشور رقم بزنیم.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از اتخاذ تمهیدات در برگزاری انتخابات ایمن خبر داد و گفت: ‏میز‬آماده باش در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با حضور دستگاه های خدمت رسان برپا شد.
استقبال پرشور مردم شهرستان‌های غرب و جنوب غرب تهران از انتخابات
مردم شهرستان‌های غرب و جنوب غرب استان تهران با حضور گسترده در مرحله دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از همان ساعات ابتدایی رای گیری استقبال پرشوری داشتند.