رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد که امیدواریم این اعتبار از سوی دولت تامین شود.
کد خبر: ۱۱۶۲۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۶ 16 April 2024

به گزارش تابناک تهران، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر امروز با همراهی مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی، حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از روند احداث و تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی این شهرستان بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید حسین قناعتی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است، گفت: تکمیل این بیمارستان به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد که امیدواریم این اعتبار از سوی دولت تأمین شود تا در سال جاری شاهد خدمات‌دهی این بیمارستان به مردم اسلامشهر باشیم.

وی با اشاره به اینکه تامین تجهیزات بیمارستان اسلامشهر بر عهده وزارت بهداشت است و مشکلی برای تجهیز این بیمارستان نخواهد بود افزود: تامین نیروی انسانی و کادر درمان این مجموعه نیز از طریق برون سپاری صورت می‌گیرد و در حال حاضر مراحل اداری آن در حال انجام است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در پایان گفت: با توجه به طراحی مناسب و مدرن بیمارستان اسلامشهر و نزدیکی آن به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، پذیرش بیماران بین المللی (IPD) و فعالیت در زمینه توریسم درمانی از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای این بیمارستان به شمار می‌رود.

در ادامه این بازدید حسین حبیبی با بیان اینکه امروز شاهد چهارمین بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر در دو سال گذشته هستیم، گفت: تکمیل و راه اندازی این بیمارستان مدرن یکی از مطالبات جدی مردم شهرستان است که امیدواریم در اسرع وقت شاهد افتتاح و آغاز خدمات دهی آن به مردم باشیم.

فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: در این بازدید میزان پیشرفت ساخت بیمارستان، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آن و آخرین وضعیت تامین تجهیزات و نیروی انسانی و کادر درمانی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و تسریع در تکمیل این بیمارستان و رفع برخی نواقص مورد تاکید وزیر بهداشت قرار گرفت.

ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر که پس از ۱۳ سال تنها ۲۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشت با حمایت‌های دولت مردمی از این پروژه و تخصیص ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار در ۲ سال اخیر به ۹۰ درصد رسیده و به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار