مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت ایجاد مرکز مدیریت بحران و اورژانس هوایی در پردیس تاکید کرد.
کد خبر: ۱۱۵۰۶۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۰ 23 January 2024

به گزارش تابناک تهران، حامد یزدی‌مهر مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بعدازظهر سه‌شنبه در حاشیه نشست آموزش‌های تخصصی مدیریت بحران در شرایط اضطرار که در شهرداری پردیس برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه پردیس با مخاطرات و حوادث مختلفی مواجه می‌باشد، برخورداری از مرکز مدیریت بحران در این شهرستان ضروری است.

وی بر ضرورت استقرار اورژانس هوایی در پردیس به لحاظ سرانه پایین بهداشت در این منطقه و وقوع آتش‌سوزی‌ها، تصادفات و حوادث و تهیه و تدوین سند آمادگی و پاسخ کاهش حوادث و بلایا اشاره و عنوان کرد: این سند تمامی مخاطرات استان را بر اساس تقسیمات شهرستانی بررسی و افراد مسئول را شناسایی و نقاط ضعف و قوت را احصا می‌کند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه استاندار محترم تهران اهتمام ویژه‌ای نسبت به مخاطرات و شناسایی، رصد، پایش و رسیدگی موثر به مخاطرات خصوصا پردیس دارد، گفت: این شهرستان به واسطه بارگذاری جمعیت ۳۵۰ هزار نفری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و در این رابطه آمادگی کامل در خصوص همکاری‌های لازم وجود دارد‌.

یزدی‌مهر در ادامه ایجاد سوله‌های مدیریت بحران در شهرستان‌ها را یکی از ضروریات و تکالیف قانونی شهرداری‌ها دانست و اظهار کرد: در این زمینه سازمان مدیریت بحران اعتباراتی را اختصاص داده است‌.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار