انهدام باند توزیع مواد مخدر در شهر اندیشه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند ۳ نفره توزیع مواد مخدر و کشف ۸۲ کیلوگرم تریاک درشهر اندیشه شهریار خبر داد.
کد خبر: ۱۱۵۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۲ 22 January 2024

به گزارش تابناک تهران، سرهنگ حسین زلفخانی رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، مشخص شد افرادی در شهر اندیشه شهریار در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت دارند، بررسی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با آغاز اقدامات پلیس، محل فعالیت قاچاقچیان موادمخدر در شهر اندیشه مورد شناسائی قرار گرفت و با تعقیب و مراقبت نامحسوس، خانمی حین تحویل یک بسته پلاستیکی به سرنشین یک دستگاه خودروی پراید در شهر اندیشه دستگیر، خودرو توقیف و در بازرسی از آن، یک بسته پلاستیک حاوی 10کیلوگرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در ادامه، تیم دیگری از ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی، وارد منزل زن توزیع کننده موادمخدر شده و موفق به دستگیری زن دیگری می شوند و در بازرسی از منزل آنها، 72 کیلو و600 گرم تریاک، یک حقه وافور، 2 عدد ترازوی بزرگ و کوچک و یک دستگاه ماکروفر آغشته به موادمخدر کشف شد.

سرهنگ زلفخانی بیان کرد: در ادامه، نفر اصلی باند توزیع موادمخدر، سوار بر یک دستگاه خودرو در فاز4 اندیشه شهریار شناسائی، دستگیر و خودرو توقیف و در بازرسی از منزل متهم، یک دستگاه ترازوی توزین، یک دستگاه پول شمار و دو دستگاه کارتخوان سیار کشف و متهمان دستگیر شده به همراه موادمخدر و سایر اقلام مکشوفه و خودروهای توقیفی به پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران منتقل شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار