تابناک تهران - اقتصادی
معاون استاندار : ۱۵۰ هزار تعهد اشتغال استان تهران در دولت سیزدهم محقق شد
معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری گفت: در دولت سیزدهم ۱۵۰ هزار تعهد اشتغال در سطح استان تهران محقق شد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از ایجاد نزدیک به ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در استان تهران در فاصله سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ و بهبود ۲ برابری تغییرات شاخص نسبت اشتغال در استان تهران نسبت به کل کشور خبر داد.
جذب اعتبار ۱۳۸۰ میلیارد ریالی برای فیروزکوه در سال جاری
فرماندار فیروزکوه از جذب اعتبار یک هزار و ۳۸۰ میلیارد ریالی برای فیروزکوه در سال جاری خبر داد.
صدور بیش از ۲۶۶ هزار مجوز مشاغل خانگی در استان تهران
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: بیش از ۲۶۶ هزار مجوز در حوزه مشاغل خانگی در سه سال گذشته در استان تهران صادر شد.
افتتاح پروژه های عمرانی در رباط کریم با حضور معاون استاندار تهران
هر ماه افتتاح، وعده‌ای بود که شهردار رباط‌کریم از اواخر سال گذشته در خصوص پروژه‌های عمرانی و زیربنایی مطرح کرد و در تحقق این وعده چهار پروژه عمرانی توسعه‌محور با حضور میر محمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افتتاح و به شهروندان شهر رباط‌کریم تقدیم شد.
نماد توسن در گزارش عملکرد ماهانه خرداد در کدال، از رشد بیش از ۱۰۰ درصدی درآمد کل و درآمد خدمات پشتیبانی نسبت به ماه قبل آن خبر می‌دهد.
تمام جزئیات محرمانه قرارداد چین به اعضای شورا ارائه شد
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تمام اسناد، مدارک و جزئیات محرمانه و غیرمحرمانه قرارداد حمل و نقلی شهرداری تهران با چین در جلسه هم‌اندیشی به اعضا ارائه شد.
ورود دادستان تهران به استانداردسازی محصولات یک خودروساز
دادستان تهران با اشاره به مهلت استانداردسازی محصولات تولیدی به یک شرکت خودرو سازی گفت: این شرکت مکلف شد تا پایان سال جاری، استانداردهای ۸۵ گانه را در مورد کلیه محصولات خود اخذ و هر ماه گزارشی از روند پیشرفت اقدامات صورت گرفته را به این دادستانی گزارش کند.
مشاور وزیر راه و مدیر کل دفتر اقتصاد و مسکن گفت: نرخ اجاره‌بهای استان تهران امروز نهایی می‌شود ولی عدد بین ۲۵ تا ۳۰ درصد است.
در این مقاله به بررسی انواع و مزایای دستگاه‌های اکسیژن‌ساز، هزینه اجاره، عملکرد و سایر مواردی که باید هنگام استفاده از این دستگاه بدانید، می پردازیم.