تابناک تهران - اطلاع رسانی
زائران اربعین حتما در سامانه سماح ثبت نام کنند
جانشین ستاد اربعین استان تهران ‌گفت: زائران اربعین برای برخورداری از مزایا در سامانه سماح ثبت‌نام کنند زیرا که هرگونه خدمات‌دهی به زائران اعم از ارز زیارتی، خدمات بیمه و تهیه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس منوط به ثبت نام در سامانه سماح است.
صنف طلا و جواهر در بازار تهران که از صنوف مومن متعهد و دوستار اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام می باشند هفته آتی یعنی از روز شنبه ۲۳ تیر تا روز پنجشنبه ۲۸ تیرماه تعطیل و عزادار سرور آزادگان جهان خواهند بود.
اطلاعیه برق تهران درباره قطع برق ستاد انتخابات کشور
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در خصوص قطع چند دقیقه‌ای برق در ستاد انتخابات کشور که در زمان سخنرانی برخی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری حواشی به‌همراه داشت، توضیحاتی ارائه کرد.
انتصابات جدید در اداره ورزش و جوانان شمیرانات
در نخستین جلسه شورای اداری ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات در سال جدید، رئیس این اداره احکام مسئولان امور اداری، ورزش بانوان و دفتر امور مشترک هیئت‌های ورزشی را اعطاء کرد.
محدویت‌های ترافیکی روز قدس در تهران را اعلام شد
رییس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۷ فروردین ماه در معابر منتهی به اجرای مراسم روز جهانی قدس خبر داد.
معاون وزیر نفت:
بومی‌سازی همه کاتالیست‌ها تا پایان دولت سیزدهم
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: بومی‌سازی کاتالیست‌ها از چالش‌های بزرگ صنعت پتروشیمی بود که هم‌اکنون با جدیت در حال بومی‌سازی همه کاتالیست‌ها هستیم و تا پایان دولت سیزدهم همه کاتالیست‌های صنعت، داخلی‌سازی می‌شوند.
رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: برنامه ما شامل تجمع و راهپیمایی در سراسر کشور از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح ۱۳ آبان آغاز می‌شود. این برنامه در تهران از ساعت ۹ صبح از میدان فلسطین آغاز و تا مقابل لانه جاسوسی ادامه خواهد داشت و رئیس مجلس شورای اسلامی سخنران این برنامه خواهد بود.
در گزارش کدال اعلام شد؛
رشد ۷۰ درصدی درآمد «توسن» در ۹ ماهه سالجاری نسبت به دوره مشابه سال قبل
نماد توسن در دو گزارشی که اخیرا در مورد صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه و گزارش عملکرد ماهیانه مربوط به مهرماه سالجاری در کدال منتشر کرده است، درآمد عملیاتی خود را با ۷۰ درصد رشد نسبت به دوره مشابه سال قبل اعلام می‌کند.
سومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا (ع) با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.