دعوت چمران از مردم برای مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، از مردم ایران به ویژه شهروندان تهرانی دعوت کرد تا در دومین مرحله از چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حضور و مشارکت حداکثری داشته باشند.
کد خبر: ۱۱۷۴۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۶ 04 July 2024

به گزارش «تابناک تهران»، مهدی چمران با صدور پیامی مردم ایران به ویژه شهروندان تهرانی را به حضور پرشور در دومین مرحله چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت کرد.

در متن پیام رئیس شورای اسلامی شهر تهران آمده است:

" مردم فهیم و قدرشناس تهران؛

انتخابات، تبلور جمهوریت و مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید و پاسداری و صیانت از این دستاورد عظیم و سترگ، وظیفه ای همگانی است.

امید است ملت فهیم و رشید ایران به ویژه شهروندان آگاه و فرهیخته ی کلان‌شهر تهران با حضور حماسی در مرحله ی دوم چهاردهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری در این آزمون بزرگ و ادای تکلیف دینی و ملی، کوشا باشند.

انتخاب رئیس جمهوری پاک دست ،صادق، کارآمد و معتقد به مبانی اسلام و انقلاب، مسئولیت سنگین امروز ما برای تداوم روش و منش رئیس جمهور شهید دکتر رئیسی است و ضامن اقتدار، امنیت و آسایش کشور می باشد.

بدین وسیله از عموم هم وطنان به ویژه شهروندان عزیز تهرانی دعوت می شود با حضور فعال و آگاهانه در پای صندوق های رأی در روز پانزده تیرماه، در خلق حماسه ای دیگر سهیم باشند."

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار