کد خبر: ۱۱۶۴۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۲ 27 April 2024
مدیریت شهری مشکین دشت در آستانه فرا رسیدن ۹ اردیبهشت سالروز ملی شوراهای اسلامی، با برگزاری نشست خبری نسبت به ارائه گزارش عملکرد به شهروندان اقدام نموده و در گفتگو و‌ پرسش و پاسخ با خبرنگاران،از اقدامات، چشم اندازها، مطالبات و برنامه های امسال خود گفتند و از حوزه های مختلف بودجه، عمرانی، فرهنگی، مشکلات شهری، تعامل با دستگاه ها و... سخن به میان آمد.
 
نشست خبری شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر مشکین دشت با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه
 
شهردار مشکین دشت در جمع حدود ۴۵ نفر از اصحاب رسانه، خبرنگاران را پل ارتباطی مردم و مسئولان برشمرد و گفت : در ۹۰ روزه منتهی به پایان۱۴۰۲، ۹۰ اقدام جهادی به ثمر نشست و در بحث رسیدگی به فضای سبز سطح شهر، تامین روشنایی معابر، ساماندهی و بهسازی معابر، فعالیت های استقبال از بهار و غیره فعالیت های خوبی صورت پذیرفت و طی سال جاری نیز با الطاف الهی و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر ، حداقل ۶ الی ۷ پروژه زیربنایی و شاخص را به مرحله بهره برداری خواهیم رساند.
 
دکتر سلگی از فرهنگسرای کریم آباد، پارک و زمین ورزشی ابراهیم آباد، تکمیل جاده سلامت، کتابخانه و اورژانس شهرک بعثت، توسعه آرامستان دوم شهر، سرای بانو، خانه کشتی، توسعه راه های دسترسی، پارک کودکان، پارک آموزش ترافیک، ساماندهی معابر و... به عنوان مهم‌ترین طرح های عمرانی در دست اقدام در سال جاری یاد کرد و از اهتمام مدیریت شهری مشکین دشت برای توسعه و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی سخن گفت.
 
نشست خبری شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر مشکین دشت با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه
 
به گفته شهردار مشکین دشت، بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ شهرداری مشکین دشت بالغ بر ۲۹۰ میلیارد تومان بود که ۳۰ میلیارد تومان نیز مازاد بر این رقم محقق گردید و رقم پیش بینی شده برای درآمدهای شهری در ۱۴۰۳ هم ۴۸۰ میلیارد تومان است که با توجهات الهی و تلاش همکاران خدوم محقق و صرف توسعه و آبادانی شهرمان خواهد شد، برای نمونه مبالغ خوبی صرف تکمیل پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی در محلات حسن آباد، کریم آباد و ابراهیم آباد به عنوان نقاط کمتر برخوردار شهر می شود.
 
اهتمام جهت جمع آوری و عقیم سازی سگ های بلاصاحب، تشدید نظارت و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، پیش بینی ساماندهی نقاطی از سطح شهر جهت برگزاری رویدادها و تعاملات اجتماعی، تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان محلی، پیگیری تصویب و ابلاغ طرح جامع، پیگیری رفع مشکل صدور پروانه ساخت برای املاک قولنامه ای، آماده سازی بسته های سرمایه گذاری جهت مشارکت بخش خصوصی برای تقویت سرانه های عمومی و رفاهی و... از دیگر مواردی بود که در صحبت های شهردار مشکین دشت جهت اطلاع شهروندان به آن ها اشاره شد.
 
نشست خبری شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر مشکین دشت با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه
 
در ادامه این جلسه دکتر فرمانی رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر اعضا شورای اسلامی (آقایان دکتر نیک مرام، دکتر کریمی پور و مهندس دژکام) پاسخگوی تک تک سوالات اصحاب رسانه بودند.
 
 
انتهای رپرتاژ آگهی/
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار