میثم مطیعی پیش از خطبه‌های نماز جمعه دیروز تهران به مداحی و خواندن اشعار سیاسی پرداخت.
نماینده مردم فسا به عنوان یک شهروند سوال‌های جنجالی را رئیس دولت‌های نهم و دهم مطرح کرد.
عارف در شهرری:
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: لزومی به اعلام اسامی نجومی‌بگیران بدون اجازه و قبل از رأی دادگاه نیست.
چطور شکست سیاست های منطقه‌ای عربستان و امریکا به سود ایران تمام می‌شود؟
فاطمه دانشور گفت: اگر به من بگویند که خانم دانشور شما با رفتارهایی که دیدید آیا هنوز اصلاح‌طلب هستی یا خیر؟ می‌گویم نه. اگر معنا و تعریف اصلاح‌طلبی این باشد، باید بگویم نه.
قناعتی گفت: بنده نمی دانم آقای نجفی در گزارش صد روزه خود چه دستاوردهایی را به عنوان برنامه های شهردار جدید تهران معرفی می نماید و آنچه مشهود بوده سیاسی کاری های مکرر به جای فعالیت های سازنده می باشد.
دست های خالی نجفی در گزارش 100 روزه +جزئیات
نقدی بر عملکرد 100 روزه شهردار تهران
استفاده از بازنشستگان در مناصب شهرداری در برابر شعار جوان‌گرایی است. بسیاری از اصلاح طلبان انتظار داشتند، با تصاحب شهرداری توسط آن ها، نیروهای جوانشان مسئولیت کلان مدیریت شهری تهران را بر عهده بگیرند اما آنچه در عمل اتفاق افتاد، استفاده از افراد میان سال و بازنشسته در این سمت ها از سوی شهردار تهران بود.
برخی به دلیل نگاه سیاسی نمی خواهند موفقیت های شهرداری سابق تهران را بپذیرند
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: این یک واقعیت است که از سمت دولت مسئولیت سنگینی بر دوش شهرداری ها به ویژه شهرداری تهران گذاشته شده بود در حالی که حتی یک ریال هم دولت حمایت مالی ای که مقررشده را در اختیار شهرداری سابق تهران قرار نداد.
شهردار از اداره شهر باز مانده | مدیریت تهران قربانی سهم خواهی احزاب
بیش از ۹۰ روز از آغاز به کار نجفی می‌گذرد، هنوز شهردار تهران هیچ رویکرد مشخصی در اداره شهر ندارد. پروژه‌ها متوقف شده است. شهرداری به باشگاه احزاب تبدیل شده و فعلا اصلاح طلبان به دنبال سهم‌خواهی از مدیریت جدید هستند.
به گزارش دبیرخانه همایش سراسری تبیین ابعاد تهاجم اقتصادی علیه ملت ایران؛ مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان بلندپایه نظام بارها و بارها بر موضوع تهاجم اقتصادی تاکید داشته و در این باره سخنان متفاوتی را ارائه داده اند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهد شد.
صفحه  از ۲۹۰