کشف جسد حلق آویز کارمند برج میلاد در محل کارش تیم جنایی را با پرونده جدیدی رو به رو کرد.
اگر دین ندارید لطفا با شعور باشید
یادداشتی کوتاه پیرامون اقدام عجیب شهرداری تهران
در جریان "وان نایت استند" دو نفر، تنها برای یک شب طرح دوستی و هم‌باشی می‌ریزند و طی این مدت زمان رابطه جنسی چند ساعته‌ای را با هم تجربه می‌کنند.
دو قلوهای به هم چسبید ه هندی که دارای کبد، روده و مثانه مشترک بودند، طی یک عمل جراحی سخت که ۱۲ ساعت به طول انجامید، با موفقیت از هم جدا شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به تشریح ماهیت، شکل، رنگ، نحوه مصرف، علائم و قیمت ماده مخدر«گُل» و همچنین نقش خانواده‌ها در پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به مواد مخدر پرداخت.
انتصاب بانوان و جوانان در لایه های پایین تر مدیریتی افزایش خواهد یافت.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری کلاهبردار ۳۶۰میلیاردی در شهرستان پردیس خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از تولد نوزاد پیش از رسیدن به بیمارستان و در آمبولانس پایگاه امداد و نجات جاده ای گردنه «قوچک» خبر داد.
در پی درج سوالاتی از سوی کاربران اینترنت در شبکه اجتماعی اینستاگرام، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شفاف سازی درخصوص مصوبه جدید اینترنت پرداخت.
ری‌استارت؛ دام یک شومن برای طردشدگان اجتماعی
آسیب شناسی هواداران ری‌استارت در گفتگو با یک جامعه شناس
آتش زدن مسجد، بانک، باشگاه پرسپولیس و... توسط گروهی جوان، حتی اگر از نظر تخریبی جزئی باشد و بخاطر کمدین بودن لیدر آن از لحاظ سیاسی دست کم گرفته شود اما به هیچ وجه نباید از کنار هشداری که در مورد جامعه جوان کشورمان می‌دهد به راحتی بگذریم. فرارو در گفتگو با استاد دانشگاه تهران به آسیب شناسی اجتماعی چنین اقداماتی می‌پردازد.
صفحه  از ۲۰۵۶