در آینده ای نزدیک منعقد می شود؛
بهرام شهسواری از انعقاد قرارداد فاز یک پروژه پروپیلن پتروشیمی اردبیل جهت انجام خدمات مهندسی باشرکت تکینت ایتالیا به زودی خبر داد.
کمبود زیرساخت ها در 19شهرک صنعتی استان تهران | با مدیران کم کار برخورد می شود
استاندار تهران گفت: 19 شهرک از مجموع 31 شهرک صنعتی فعال در این استان، فاقد شبکه گازرسانی و 15 شهرک نیز فاقد برق صنعتی(3 فاز و فشارقوی) هستند.
پرطرفدارترین برندهای خودرو در بین ایرانیان برندهای آلمانی، ژاپنی و در درجه سوم فرانسوی‌ها بودند و فقط ۱۲% مردم به خرید خودروی هاچ بک علاقه نشان دادند!
رئیس بنیاد جهانی انرژی گفت: تهران "پایتخت پایداری جهان" است و دلیل اینکه تهران یه این عنوان، انتخاب شده است این بوده که تهران در این خصوص عمل می کند و در دوران تحریم که ایران در شدیدترین تحریمها بود همیشه به پایداری توجه کرده است.
نگاه نزدیک به «چانگان‌بنی» سوگلی‌نوبرانه‌سایپا‌جایگزین‌احتمالی پراید
«پراید» واژه‌ ای انگلیسی به معنای تکبر، غرور و مایه افتخار و البته نامی آشنا برای ما ساکنان ایران زمین. علت پر آوازه بودنش نیز کاملا واضح و مبرهن است و اگر یک ایرانی ادعا کند که این واژه را نمی‌شناسد، بایستی در ایرانی بودنش شک نمود.
رونق سئول به قیمت کسادی بازار شهر آفتاب|سرمایه میلیاردی جنوب تهران خاک می‌خورد
نمایشگاه شهر آفتاب برای انتقال نمایشگاه‌ها از سئول و کاهش ترافیک ساخته شد اما همچنان شاهد برگزاری نمایشگاه‌ها در مکان قبلی هستیم.
اقتصاددان کشورمان در رابطه با اهداف مد نظر دشمن از سازماندهی تهاجم اقتصادی نسبت به ایران گفت: دشمن به نوعی خواستار تغییر سلیقه سیاسی ملت ایران از جهتگیری استکبار ستیزانه به سمت کرنش در برابر قدرتهای جهانی است؛ به نوعی می توان گفت این موضوع هدف اصلی دشمن از تهاجم اقتصادی محسوب می شود.
مدیر عامل بیمه آرمان خبر داد:
مدیر عامل بیمه آرمان از پرداخت مبلغ 120 میلیارد ریال علی الحساب در راستای تعهدات بیمه آرمان بابت مسکن مهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در هفته اول پس از وقوع زلزله به طور کامل (تعداد 4100 واحد مسکونی) بازدید و مدارک خسارت تکمیل شد.
صفحه  از ۴۰۴