tabnakostan

پلاسکو، قربانی بازی نمایشی مسئولین دولتی پس از یک‌سال/ اعتراض اعضای شورای شهر تهران
یک سال از حادثه پلاسکو و قول‌های مسئولان می‌گذرد و کسبه پلاسکو نسبت به عدم‌تحقق وعده‌ها معترضند و این در حالی است که احداث بنای جدید با توجه به عدم‌دریافت مجوزها از سوی شهرداری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
کپی برداری مدل های غربی رویکرد غلط تکنو کرات های حاکم
Tod یک مدل کپی برداری شده از توسعه شهری غرب است که بدون اصالت دادن به رویکرد های فرهنگی بومی تاثیرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت .
ساخت و ساز عامل اصلی آلودگی هوای تهران است
یک استاد دانشگاه با اعلام اینکه تهران با ۱۲ هزار نفر بر کیلومتر مربع، ۶ برابر متوسط شهرهای بزرگ تراکم دارد، گفت: این تراکم بالای شهری همه اقدامات ما را برای رفع آلودگی هوا خنثی کرده است.
حذف کارتخوان در مطب توهین به مردم و نشانه تخلف پزشک است
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: حذف دستگاه کارتخوان در مطب برخی پزشکان توهین به مردم و بیماران است و نشان می دهد که آن پزشک، فرد متخلفی است و حتما به عنوان تخلف انتظامی قابل تعقیب کیفری است.
واردات پوشاک خارجی تولید داخل را نابود کرده است/ خیلی از تولیدکنندگان داخلی به مرز ورشکستگی رسیده‌اند
کارشناس صنف پوشاک، پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان گفت: واردات پوشاک خارجی تولید داخل را نابود کرده است و خیلی از تولیدکنندگان داخلی به مرز ورشکستگی رسیده‌اند.
وعده های پلاسکو به کجا رسید؟/ سانچی هم مثل پلاسکو فراموش می شود!
دامادی عضو کمیسیون عمران مجلس از مسئولان خواست درباره وعده هایی که بعد از حادثه پلاسکو دادند توضیح دهند که این وعده ها بعد از یکسال به کجا رسید.
گزارشی از وضع داخلی ساختمان مجاور تئاتر شهر
«مسجد» که می‌گفتند، این بود؟!
یک دهه پیش وقتی جمعی از اهالی تئاتر از تصرف پارکینگ تئاتر شهرشان برای ساخت مسجد اعتراض و شِکوه سر دادند، فکرش را هم نمی‌کردند که ساختمانی در کنار تئاتر شهر قد علم کند که نه تنها طبق وعده‌ها مسجد نشده، بلکه انگار بیشتر به درد برگزاری درآمدزا و تجاری مجالس ختم و پذیرایی و همایش می‌خورد.
شگردهای برخی مدیران برای پُرکردن جیب خالی مدرسه
داستان تأمین هزینه‌های مدارس و عدم پرداخت مطلوب سرانه، روایت تکراری و همه ساله واحدهای آموزشی است و مدیران تلاش می‌کنند با ترفندهای مختلف، جیب خالی مدارس را پُرکرده و از عهده دخل و خرج آن برآیند.
طرح ترافیک جدید در
در حالی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی هفته‌های اخیر خبر از موافقت اولیه اعضای شورای شهر تهران با طرح جدید ترافیک داده بود که اعضای شورای معتقدند که د رجریان این طرح قرار نگرفتند.
تلفات
وزیر بهداشت ضمن ابراز تاسف نسبت به درگذشت دریانوردان ایرانی در نفکش سانچی گفت: یک و نیم برابر این حادثه هر روز در کشور اتفاق می‌افتد مانند تصادفات و نزاع‌ها و سانچی فقط بخشی از آن است. راه چاره آن هم در بخش اجتماعی است و باید پیشگیری را بر درمان‌های دست و پا شکسته ترجیح دهیم.
ایمنی و حفظ امنیت شهروندان معضلی جدی است
رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: مسأله آسیب پذیری در ایمنی و حفظ امنیت شهروندان معضلی جدی در فعالیتهای اجرایی است و اختصاص به ساختمان، هواپیما یا قطار و دریا ندارد.
ذرات ثانویه، نیمه پنهان آلودگی خودروهای سواری
یک عضو هیئت علمی دانشکده انرژی و مکانیک دانشگاه شهید بهشتی نسبت به نقش پررنگ سواری‌ها در تولید آلاینده ثانویه هشدار داد و گفت: در تخمین‌های منبع‌شناسی در کشورهای مختلف در شرایط دمای پایین، حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد ذرات معلق شهرها از نوع ذرات ثانویه است بنابراین سواری‌های بنزین سوز را در تولید آلودگی هوا به ویژه در فصول سرد سال دست کم نگیریم.
تخم‌مرغ هم غذای اغنیا شد | خبری از عرضه تخم‌مرغ با نرخ مصوب در خرده فروشی‌ها نیست
در ماه های اخیر قیمت تخم مرغ با نوساناتی در بازار روبرو شد که دهک های ضعیف جامعه را برای تامین مایحتاج خانوار با مشکلاتی مواجه کرد.
مسیر رو به شکست شهردار جدید
سایه سنگین رخوت و بی عملی بر سر مدیریت شهری تهران
با نگاهی به حدود پنج ماه عملکرد مدیریت جدید شهرداری تهران می توان مشاهده کرد تیم جدید به نظر بدون طرح و برنامه جدی و فاقد یک چشم انداز روشن برای اداره کارآمد شهر است و به عبارتی گرفتار سردرگمی است.
تست؛ جلوش تا بی‌نهایت صفرها
پشت پرده‌هایی از مافیای کنکور که دود از سرتان بلند می‌کند!
خیلی از مدرسان موسسات کنکور، اصلا مدارک دانشگاهی ندارند. آنها تا پیش از پروبال گرفتن موسسه‌شان یک معلم عادی بوده‌اند اما حالا خانه‌های میلیاردی در بهترین مناطق تهران دارند. چندوقت پیش ۱۰ ماشین آخرین مدل از BMW وارد ایران شد که ۹ تای آن متعلق به همین به ظاهر اساتید بود!
از «خیانت در صندوق ذخیره کارکنان شهرداری» تا قراردادهایی که پولش صرف انتخابات شد
شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر با ارائه گزارش ۱۰۰ روزه شهرداری و بررسی عملکرد شهرداری قبلی از قراردادهای شهرداری با ناجا که پولش صرف انتخابات شد، افشاگری کرد.
وضعیت آب تهران از کرمان هم بدتر است/ توسعه کشاورزی در تهران از ۲ سال پیش ممنوع شد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با تاکید بر اینکه تهران بعد از سیستان و بلوچستان کمترین سرانه آب تجدیدپذیر در کشور را دارد، گفت: آب شرب تهران گران است و در مصرف آن باید دقت زیادی صورت گیرد.
13 پاساژ بازار ایمن‌سازی می‌شوند/ علاء‌الدین 80 درصد نا ایمن است
معاون پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انجام اقداماتی برای ایمن‌سازی 13 پاساژ در بازار تهران خبر داد.
طرح ترافیک جدید روی هوا/ سهمیه ها باقی، ورود برای همه آزاد و محدوده آبی حذف می شود
طرح اولیه ارائه شده از سوی شهرداری تهران برای محدوده طرح ترافیک، با نظرات مخالف راهنمایی و رانندگی و شورای شهر تهران همراه شد.
پایین آمدن سن بلوغ در ایران/ خانواده‌ها حواس‌شان به فیلم دیدن، رفت و آمد و تغذیه فرزندان‌شان باشد
20 درصد از دانش آموزان کشور دچار چاقی و اضافه وزن هستند و این یک هشدار جدی تلقی می شود. در این خصوص یک کارشناس تغذیه گفت: «مهمترین علل چاقی دانش آموزان کم تحرکی و مصرف فست فود است.»
شهرداری ماهی 700 میلیارد تومان حقوق پرداخت می‌کند/دلایل تعطیلی خط ۷ مترو اعلام شد/ هزینه کرد شورایی‌ها در لیست امید مشخص شد
رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش تأکید کرد، شهردار تهران باید گزارشی از آنچه در شهرداری تحویل گرفته است و تغییر و تحول ارائه کند.
چالش سرویس بهداشتی در تهران/میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد
رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد. حدود ۳۵۰ بنای میراثی در تهران وجود دارد که در فهرست آثار ملی ثبت شده است.
تعداد مرگ و میرهای ناشی از آلودگی‌ هوا 4 برابر قربانیان ایدز است
امروزه در بسیاری نقاط جهان، آلودگی هوا یکی از مهم‌ترین عوامل خطر برای سلامتی انسان‎ها به حساب می‌آید و تحقیقات نشان می‌دهد مواجهه با آلودگی هوا سبب افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های حاد و مزمن و حتی مرگ می‌شود.
بعد از پلیس شورای ترافیک هم منکر نشان دادن چراغ سبز به طرح ترافیک شد/شهرداری از کجا تائیدیه گرفت؟
شهرداری تهران معتقد است برای اجرای طرح ترافیک تأئیدیه کلی پلیس و شورای عالی ترافیک را گرفته است و این در حالی است که پلیس و شورای عالی ترافیک منکر این هماهنگی می‌شوند.
قطع ۵ هزار موبایل رجیسترنشده/ هشدار پیامکی به خریداران گوشی قاچاق
یک مقام مسئول در ستاد مبارزه با قاچاق کالا از قطع ۵ هزار گوشی تلفن همراهی که در بازه زمانی ۱۴ تا ۱۷ آذرماه خریداری شده اما رجیستر نشده اند، خبر داد.
استقبال از برج‌سازی در بافت‌های فرسوده تهران
چندی پیش وزیر راه و شهرسازی یکی از مهم‌ترین سیاست‌های وزارتخانه متبوعش در حوزه مسکن را احیا و توانمندسازی بافت‌های فرسوده عنوان کرد. به فاصله اندکی پس‌از این اظهارنظر، ناگهان دریک اقدام غیرمنتظره، محمدباقر نوبخت خبر صدور مجوز بلندمرتبه‌سازی در بافت‌های فرسوده از سوی رییس‌جمهور را اعلام کرد.
تخم‌مرغ ۴۲۰تومانی فقط در میادین تره‌بار یافت می‌شود!
طبق آنچه در پی شکایت مردمی از سامانه ۱۲۴ سازمان حمایت مصرف‌کنندگان اعلام شده " تخم‌مرغ شانه‌ای ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان را فقط باید در میدان میوه و تره بار خرید و قیمت این محصول در مغازه‌های سطح شهر ۱۴ تا ۱۵ هزار تومان است که این نرخ برایشان مجاز است"!
آغاز احداث پلاسکوی جدید از ۲۹ دی ماه
معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران سرانجام طرح نهایی ساختمان پلاسکو را تشریح کرد و گفت: احداث ساختمان جدید از ۲۹ دی ماه آغاز می شود.
طرح ترافیک جدید فاقد کار مطالعاتی است/افزایش آلودگی و ترافیک با اجرای این طرح
رئیس پلیس پایتخت گفت: طرح پیشنهادی شهرداری با هدف کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک پایتخت پیشنهاد شده است اما بررسی‌های ما خلاف‌ این ادعا را نشان می‌دهد.
براساس جدیدترین سرشماری؛
افزایش ۱.۶ میلیونی خانوارهای اجاره‌نشین+ جدول
بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، در ۵ سال اخیر تعداد خانوارهای اجاره‌نشین ۱.۶ میلیون افزایش پیدا کرده است.
کاهش ۷۰ درصدی ورودی آب به سدهای پنج‌گانه تهران
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با تأکید بر اینکه کاهش 70 درصدی ورودی آب به سدهای پنج‌گانه تهران ما را ناگزیر به صرف‌جویی و مدیریت مصرف می‌کند، گفت: جلسات رهاسازی آب برای پاسخ به تقاضای آب شرب در تابستان سال 97 آغاز شد .
کلنگ دومین طرح تجمیع و نوسازی بافت‌های فرسوده تهران امروز به زمین خورد+عکس
اجرای دومین طرح نوسازی و تجمیع بافت فرسوده در برنامه ملی بازآفرینی شهری در مناطق ناکارآمد امروز در خیابان وحدت اسلامی تهران آغاز شد.
فروش مدرک لیسانس دانشگاه آزاد؛ ۹ میلیون تومان
روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: مدرک فوری می‌خواهند، کارشناسی در یکی از رشته‌های فنی و مهندسی. یکی از سه نفر گوشی را برمی‌دارد و به کسی تلفن می‌کند. پشت تلفن می‌گوید معافیت تحصیلی دارند و دانشجو هستند اما نمی‌توانند برای گرفتن مدرک صبر کنند.
سرگردانی مردم در ترافیک وعده‌های تکمیل آزادراه تهران-شمال/ وعده‌ نوروز ۹۷ هم غیرعملیاتی بود
در حالی پیش از این مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال از متعادل بودن آورده‌های دولت و بنیاد در پروژه مشارکتی آزادراه تهران-شمال و افتتاح قطعه یک تا نوروز ۹۷ خبر داده بود که به تازگی مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال وعده مهر ۹۷ را برای افتتاح قطعه یک مطرح کرده و شنیده شده است بنیاد در ارائه آورده عقب است.
زیرگذر‌ استادمعین، پروژه ای که شاید 15 سال دیگر تکمیل شود/ خاک خوردن شهروندان ادامه دارد
پروژه زیرگذر استادمعین از آن دست پروژه هایی است که ساخت آن باید در گینس ثبت شود، چرا که اول اجرا و بعد در موردش مطالعه شد.
گزارشی تکان دهنده از زندگی شبانه در حاشیه بعضی بزرگراه‌های تهران
داخل کانال های تنگ، تاریک و سرد، پُر از موش و سوسک است کانال ها بوی مردار می دهد و معتادان می گویند هر شب تعداد زیادی از بی خانمان ها، به این کانال ها پناه می برند.
وجود ۱۵۰۰ متکدی حرفه‌ای در پایتخت | درآمد روزانه ۴۰۰هزار تا ۲میلیونی متکدیان
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: متکدیان حرفه‌ای در تهران حدود 1500 نفر را شامل می شوند که 70 درصد از متکدیان پس از آزادی از سامانسراها به دلیل درآمد میلیونی مجدد متکدی می‌شوند.
اغتشاشگران مطالبه‌ای ندارند | تعداد اندکی در تهران اعتراض کردند
فرماندار تهران گفت: اکثر معترضان‌ مطالبه‌ای ندارند و اقدام به تظاهرات می‌کنند.
تهران ۱۵ ایستگاه لرزه‌نگاری دارد؛ استانبول ۳۵۰ ایستگاه/ خیلی از ایستگاه‌ها کار نمی‌کنند
استاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی کشور گفت: ۱۵ ایستگاه لرزه‌نگاری در تهران وجود دارد اما تعداد این ایستگاه‌ها در استانبول ۳۵۰ ایستگاه است.
یک فوق‌تخصص ریه عنوان کرد؛
تهرانی­ ها در معرض عفونت های ریوی | سرفه در بارندگی نشانه آسم است
کاهش در عملکرد ریه های تنفسی، اختلال در رشد ریه کودکان، عفونت ریوی و... از جمله عوارض آلودگی هوا در کلانشهرهایی همچون تهران است.
با فیلتر کردن تلگرام چه اتفاقی می‌افتد؟ | بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی و ۶۰۰ هزار کانال ایرانی در انتظار مشخص شدن وضعیت تلگرام...
با ادامه‌ فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام صدها هزار شغل از بین خواهد رفت و زندگی 1 میلیون نفر تحت تاثیر این تصمیم خواهد بود!
واکنش جنجالی رضا رفیع به مدیر عامل سایپا :
آقای مدیر عامل فقط به فکر جیب خودتان هستید | دَرِ تولیداتتان را گِل بگیرید | سایپای پراید ساز ،خودرو سازی این نیست
فیلم واکنش صریح مجری تلویزیون به اظهارات مدیرعامل ساپیا درباره پراید
«گل» کشیدن به سن دانش‌آموزان رسید
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن بیان اینکه 12 تا 15 هزار معتاد متجاهر در تهران وجود دارد از راه‌اندازی مراکز درمان مادران باردار معتاد و توسعه گرمخانه‌های ویژه زنان خبر داد.
جانبازان، بیماران خاص و خبرنگاران مشمول تخفیف طرح ترافیک می‌شوند
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: شورای شهر می‌تواند در صدور آرم طرح ترافیک جدید برای جانبازان، بیماران خاص و حوزه‌های خبری، ردیف‌های تخفیف قائل شود، اما درنهایت، این شورا است که قیمت‌گذاری را انجام می‌دهد.
از سوی مدیر عامل شستا عنوان شد
مدیران تهران نشین که ماهی ۱۷ میلیون گرفته و به کارخانه هم نمی‌روند
حقوق نجومی ۲ عضو هیأت مدیره یک شرکت پتروشیمی در یک برنامه تلویزیونی افشا شد که مرتضی لطفی مدیر عامل شستا نیز این موضوع را تائید کرد.
کسب و کار
۳۰ میلیون دلار بربادرفته
«کوییرکی» نتوانست‌ خانه‌ها را هوشمند کند
گردش مالی میلیارددلاری سواچ از کجا آب می‌خورد؟
درباره برندی که قیمت محصولاتش گاه ۸۰ درصد ارزان‌تر از دیگر ساعت‌های سوئیسی است
برند۲۳۳ میلیارددلاری نستله
۱۵۰ سال از عمر اولین جایگزین غذایی شیرمادر می‌گذرد
راز فروش ۱۰۰ میلیون محصول در یک سال!
درباره برند بیک که روزگاری در ایران هم بروبیای عجیبی داشته است
نوتلا، صبحانه را نیچ‌مارکت خود کرده است
طی هر ۲.۵ثانیه یک شیشه نوتلا فروخته می‌شود
ورود آقایان ممنوع!
کارش را با راه‌اندازی یک کارگاه کوچک آغاز می‌کند این کارگاه کوچک یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ های کشور است
بنگاه املاکی که ۲۰۰ میلیون دلار ارزش دارد!
هند قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۱‌هزار استار‌ت‌آپ از آب‌وگل درآمده دیگر به بازار جهانی معرفی کند.
چرا اوبر هندي‌ها ۵ میلیارد دلار می‌ارزد؟
تاکسیرانی آنلاین اُلا بیشتر از رقیب آمریکایی‌اش مسافر جابه‌جا می‌کند
دکتر-مهندس‌شدن دیگر افتخاری ندارد!
من فکر می‌کنم ما باید بچه‌ها را به جای اینکه وکیل کنیم، کارآفرین تربیت کنیم.
رازهای موفقیت آقای تلگرام ۳۲ ساله
داستان اوج‌گیری پیام‌رسانی که تنها دو سال دارد آموختنی‌های زیادی دارد
یادداشت
اگر دین ندارید لطفا با شعور باشید
یادداشتی کوتاه پیرامون اقدام عجیب شهرداری تهران
دانشجو و مدیریت شهری
محمد ابویی کارشناس حوزه جوانان
والا پیامدار محمد(ص)
دکتر مهدی یاراحمدی خراسانی
تلخند
مگه ریه دانشجوها خار داره؟!
در حاشیه تعطیلی پی در پی مدارس شهرهای آلوده و تعطیل نشدن دانشگاه‌ها و ادارات
اینم سورپرایز نجفی برای حل مشکلات تهران!
در حاشیه پیشنهاد احداث یک پارک برای تجمعات و اعتراض‌ها در تهران، بهرنگ جدی این کارتون را در روزنامه قانون منتشرکرد.
تهدید جدید بقایی رونمایی شد، ببینید!
در حاشیه تهدید بقایی، مسعود ماهینی این کارتون را در روزنامه قانون منتشرکرد.
سحر قریشی در حال منقلب شدن!
در حاشیه اظهار نظر سحر قریشی در خصوص حضور زنان در استادیوم‌های ورزشی، ساسان خادم این کارتون را در نیشخط منتشرکرد.
سمفونی نان و نوا
اثر مازیار بیژنی از گران‌شدن نان
طلاق 24ساعته با نون اضافه!
در حاشیه تبلیغات کاذب برخی موسسات؛ طلاق تان را می گیریم 24 ساعته، اسم همسرتان را هم از شناسنامه تان پاک می کنیم!
گفتگو
اهورا قربانی آسیب های اجتماعی و بحران طلاق/ افزایش سن ازدواج در جوانان پدید آورنده ازدواج سفید
امید اکبری پور کارشناس مسائل اجتماعی در گفتگو با تابناک تهران مطرح کرد؛
ابراز علاقه درخشان به کریمی/ بازیکنان نفت خواستار برکناری کریمی شدند
سرمربی نفت تهران در گفتگو با تابناک تهران مطرح کرد؛
حمید درخشان
آموزش مقابله با کودک آزاری در مهدکودک ها و پیش دبستانی ها
یک روانشناس کودک و نوجوان در گفتگو با تابناک تهران مطرح کرد؛
بایستی به جهانیان بفهمانیم که کشوری صلح طلب هستیم/ مسوولین از فعالیت های ما حمایت کنند
یک دوچرخه سوار سایکل توریست در گفتگو با تابناک تهران:
محمد پاسخی درگاه
نظارت ضعیف بانک مرکزی موجب کلاهبرداری موسسات غیر مجاز می شود
قمی در گفتگو با تابناک تهران مطرح کرد؛
محمد قمی
بازی با الاهلی جای ریسک نیست/ طارمی فرصت سوزی نکند
علی انصاریان در گفتگو با تابناک تهران مطرح کرد؛
علی انصاریان
کنترل بازار ارز در بعد کلان برای اقتصاد کشور مفید نیست
ابونوری در گفتگو با تابناک تهران مطرح کرد؛
عباس علی ابونوری
دیپلماسی قوی زنگنه موجب ورود نفت ایران به بازارهای جهانی
مرادی در گفتگو با تابناک تهران مطرح کرد؛
حسن مرادی
با گفتار نو امام هادی (ع) را به جوانان معرفی کنیم
حجت الاسلام و المسلمین معتمدی در گفتگو با تابناک تهران:
حجت الاسلام و المسلمین سید وحید معتمدی
گزارش
آزمایشگاه های درجه یک مربوط به بخش خصوصی است/ در قوانین وزارت بهداشت نقض وجود دارد
در نشست خبری اولین کنگره بین المللی فناوری های نوین آزمایشگاهی مطرح شد؛
طرز نگاه به صنعت برق تغییر کرده است/ صنعت برق یک صنعت آسیب پذیر است
در نشست خبری تعریف و توسعه گفتمان صنعت برق مطرح شد؛
فقط نیمی از مطالبات برقی ایران از سوی عراق پرداخت شده
کُردی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛
آرش کُردی
تاسیسات صنعت آب و برق نیازمند مرمت و باسازی
محمودی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛
ستار محمودی
وزارت نیرو  نیازمند استعدادیابی/ استفاده از استعدادهای صنعت برق در وقت مناسب
در مراسم افتتاحیه نخستین همایش مدیران آینده صنعت برق؛
شهریار شاعری که نامش جاودانه شد
به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی؛
سید محمد حسین بهجت تبریزی