جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شرکت پالایش نفت تهران با مدیرعامل این پالایشگاه دیدار و گفت‌وگو کردند.
کد خبر: ۹۸۰۸۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲ 24 July 2021

به گزارش «تابناک تهران»، عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن، سیدعلی یزدیخواه عضو کمیسیون فرهنگی و اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم تهران، اسلامشهر، ری، پردیس و شمیرانات به همراه حسین توکلی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و هیأت همراه با حضور در شرکت پالایش نفت تهران، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این شرکت، با حامد آرمان فر مدیرعامل پالایشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران ضمن بیان توضیحاتی پیرامون عملکرد شرکت و نقش تعیین کننده و استراتژیک آن در پایتخت در خصوص رفع برخی موانع و چالش های پیش رو به ویژه بهبود وضع معیشتی کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکار مستمر شرکت با وکلای ملت مذاکره کرد.

همچنین نمایندگان مجلس ضمن قدردانی از وی و کلیه کارکنان این شرکت بواسطه عملکرد مطلوب در امور محوله، برای احقاق حقوق کارکنان و پیگیری آن در مجلس شورای اسلامی قول مساعد دادند.

این در حالی است که شرکت پالایش نفت تهران بهره برداری از پروژه های RCD و CCR را در دستور کار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار