مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران:
مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران نسبت به کلاهبردارانی که با نام این شرکت و در قالب مأمور قرائت کنتور و توزیع قبض اقدام به کلاهبرداری می کنند هشدار داد.
کد خبر: ۹۵۳۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴ 06 April 2021

 

علی صاحبی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص کلاهبرداری در پوشش مأموران آبفا اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب استان تهران به تمامی مشترکان این شرکت نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سو استفاده کنندگان با نام این شرکت و در قالب مأمور قرائت کنتور و توزیع قبض هشدار داد.

مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران در این خصوص گفت: این شرکت بابت هرگونه خدماتی که توسط نیروهای امدادی این شرکت که در معابر و یا درِ منازل انجام می‌شود، از جمله تعمیرات شبکه و کنتور، قطع و وصل انشعاب آب، رسیدگی به حوادث هیچ‌گونه وجه نقدی دریافت نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی پرداخت‌ها به این شرکت باید از طریق درگاه‌های بانکی و شماره حساب‌های بانکی به نام این شرکت پرداخت شود افزود: شماره حساب بانکی شخصی، اعتبار قانونی ندارد و ارتباطی به این شرکت ندارد.

مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران بیان داشت: در خصوص اجرای شبکه و نصب انشعاب فاضلاب یادآوری این نکته ضروری است که این شرکت هیچ‌گونه دخالتی (مجوز قانونی) در نصب انشعاب فاضلاب در منازل مشترکان ندارد و مجاز به ورود داخل مِلک مشترکان نیست.

صاحبی افزود: مشترکان می‌توانند برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی به نام مأموران قرائت کنتور و توزیع قبض این شرکت، با ارسال کد درج‌شده روی کارت شناسایی هولوگرام‌دار مأموران به سامانه ١٠٠٠١٥٢٢ ضمن احراز هویت آنان، اطلاعاتی مانند نام، وظیفه‌ای که به عهده دارند و شرکتی که در آن مشغول خدمت هستند را دریافت کنند.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه سوءاستفاده و یا درخواست وجه نقد به نام شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مراتب را به سامانه ۱۲۲ اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار