با حضور معاون اول رییس جمهوری
معاون اول رییس جمهوری صبح امروز( شنبه) فاز دو بزرگراه شهید نجفی رستگار به طول ۴۸۷۰ متر را افتتاح کرد.
کد خبر: ۹۳۰۷۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴ 09 January 2021

 

بزرگراه شهید نجفی رستگار به طول ۶۸۷۰ متر بخشی از کمربندی شرقی تهران و اتصال دهنده بزرگراه آزادگان به بزرگراه امام رضا(ع) در منطقه ۱۵ شهرداری تهران است.

با بهره برداری از فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار ضمن کاهش بار ترافیک در بزرگراه‌های بسیج و آزادگان، ترافیک ورودی جنوب شرق پایتخت به معابر شهری به ویژه سه راه افسریه کاهش یافته و در نهایت تکمیل رینگ خارجی شبکه فرودگاهی شهر تهران را به دنبال دارد.

در نتیجه اجرای این پروژه، حریم مناطق شهری مشخص شده و علاوه بر بهبود منظر شهری در مبادی ورودی شهر تهران، دسترسی زائران حضرت ثامن الحجج به مشهد مقدس تسهیل خواهد شد.

فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار شامل مسیرهای تندروی بخش حدفاصل پل تقاطع خیابان شهیدمزینانی تا بزرگراه امام رضا(ع) است که با هدف بهره‌مندی شهروندان از منافع ترافیکی پروژه مورد بهره‌برداری آزمایشی قرار گرفته بود امروز شنبه بیستم دی ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و شهردار تهران رسما به بهره برداری رسید.

معاون اول رییس جمهوری صبح امروز با حضور در منطقه ۱۸ شهرداری تهران کلنگ آغاز عملیات بازآفرینی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران ـ تبریز را بر زمین زد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار