معاون وزیر کشور:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: شرکت تولید روغن مارگارین در حال حاضر به دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا که تأمین مواد اولیه را سخت کرده با حدود ۴۵ درصد از ظرفیت موجود فعالیت می‌کند.
کد خبر: ۹۲۹۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰ 05 January 2021

بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور صبح امروز در بازدید از ‏خطوط تولید روغن خوراکی شرکت مارگارین در شهرری با اشاره به اهمیت حفظ اشتغال در این کارخانه اظهار کرد: کارخانه مارگارین با سابقه ۶۴ سال فعالیت، در شرایط سخت تحریم‌ها و شیوع بیماری کرونا توانسته اشتغال یک‌ هزار نفری این کارخانه را حفظ کند.

وی گفت: این شرکت در حال حاضر به دلیل تحریم و محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا که تأمین مواد اولیه را سخت کرده با حدود ۴۵ درصد از ظرفیت موجود فعالیت می‌کند و با توجه به مشکلات تأمین مواد اولیه، به میزان سهم این کارخانه در تأمین بازار مواد اولیه در اختیار آن قرار می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در ادامه تأکید کرد: فعالیت این شرکت در زمینه تأمین نیازهای خانوار و صنعت بسیار قابل توجه است و محصولات این شرکت در حال حاضر به بازار عرضه می‌شود.

دین پرست ادامه داد: مشکلات این شرکت در زمینه تسهیلات بانکی در ستاد تسهیل مطرح و بررسی می‌شود همچنین در زمینه تأمین مواد اولیه نیز با توجه به مشکلات موجود به اندازه سهم این شرکت در تولید، مواد اولیه در اختیار آن قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار