رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری یک زن قاچاقچی تهرانی خبر داد که ۱۰۹ کیلو گرم حشیش را از یکی از شهرهای جنوبی کشور تهیه و درصدد انتقال آن به تهران بود.
کد خبر: ۸۰۸۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴ 24 December 2019

به گزارش تابناک تهران، محمد بخشنده در این باره اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و گزارش مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر در منطقه شمال پایتخت پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.
وی ادامه داد: با تحقیقات گسترده پلیسی و اقدامات اطلاعاتی ماموران مشخص شد متهم خانمی با هویت معلوم است و به تازگی مقادیری حشیش از قاچاقچیان جنوب کشور تهیه و در محلی در شهرک سلیمانیه شهرستان کرمان دپو کرده و قصد دارد در فرصتی مناسب اقدام به انتقال این محموله به تهران کند.
این مقام انتظامی افزود:با روشن شدن زوایای پنهان پرونده و با هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان سرانجام  شامگاه بیست و پنجم آذرماه تیم های عملیاتی با اخذ مجوز از مرجع قضایی به مخفیگاه متهم اعزام و پس از چندین ساعت گشت زنی و مراقبت نامحسوس و اطمینان از حضور وی در  مخفیگاه با رعایت اصول شرعی و قانونی وارد منزل شده و وی  را توسط ۲ همکار خانم  دستگیر و در بازرسی از منزل مقدار  ۱۰۹ کیلو گرم حشیش کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطرنشان کرد:متهم ضمن قبول جرم خود به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس کرمان منتقل و پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار