آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: اسلام هراسی بواسطه داعش توطئه دشمنان است و اقتدار جوامع اسلامی لازمه مقابله با این راهبرد اشتباه است.
کد خبر: ۷۷۱۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱ 13 August 2019

به گزارش تابناک تهران، وی روز دوشنبه در خطبه های نماز عید سعید قربان در مسجد محله احمدآباد شهر دماوند اظهار داشت: مسلمانان باید به گونه ای زندگی کنند که هیچ ترسی از دشمن نداشته باشند، چرا که کفار نه تنها به امر غایب، بلکه به امر حاضر نیز توجه ندارد.

وی تصریح کرد: امروز با استقلال، افزایش علم، آگاهی و تقویت دانش در کشور می توان به قدرت رسید، چرا که این خود سلاحی محکم در برابر دشمن است.

آیت الله جوادی آملی در ادامه با اشاره به اینکه مسلمانان و مومنان کسی هستند که دست به خیر داشته و کمک به نیازمندان را فراموش نکنند، بیان داشت: امروز کشور با مشکلات اقتصادی مواجه است؛ قربانی کردن و تقسیم در بین فقرا و نیازمندان ثوابی بسیار دارد و خداوند نیز مالتان را چندین برابر می کند.

وی افزود: پیامبر اکرم(ص) با وجود آنکه توسط دشمنان همواره مورد آزار و اذیت قرار می گرفت و حتی مالش را به غارت می بردند، اما در زمان قربانی کردن بخشی را برای خود و بخشی را از طرف امت خود قربانی می کرد و بعد از ایشان، امام علی (ع) نیز یک قربانی برای پیامبر(ص) و یک قربانی برای خود انجام می دادند.

وی افزود: بدانیم که کار خیر انسان را ثابت قدم و از بدی ها دور می کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار