معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه شش تهران گفت: خیابان شهید نجات الهی از خیابان سمیه تا کریمخان مانند بخش جنوبی این خیابان، از فردا (سه شنبه) یکطرفه می شود.
کد خبر: ۷۶۲۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹ 15 July 2019

به گزارش تابناک تهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه شش، ولی مسگر نجاتی اظهارداشت: از فردا خودروها از محور جنوب به شمال خیابان امکان تردد دارند.

وی ادامه داد: یکطرفه شدن خیابان شهید نجات اللهی در پی مطالعات فنی و کارشناسی و به منظور عریض شدن پیاده روها و با توجه به تعریف گذر صنایع دستی برای این معبر اجرایی می شود تا شهروندان امکان تردد راحت تر و بهره مندی بهتر از فضای گذر را داشته باشند.

نجاتی با بیان اینکه طول خیابان شهید نجات الهی یک و نیم کیلومتر و عرض آن ۲۰ متر است خاطرنشان کرد: با توجه به عریض شدن پیاده روها از عرض سواره رو کاسته شده و به همین منظور تردد خودروها یک طرفه شده و مسیرهای جایگزین تعریف می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه شش یادآور شد: خیابان حافظ و خیابان عضدی جنوبی به عنوان مسیر جایگزین تعریف شده تا بار ترافیکی ایجاد نشود.

به گفته وی با توجه به سیاست های مدیریت شهری برای تبدیل تهران به شهری انسان محور اجرای چنین طرح هایی در دستور کار قرار دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار