کد خبر: ۷۵۱۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳ 05 June 2019

محمد علی هادی نجف آبادی که از خویشاوندان آیت الله منتظری بود در پاریس ترجمه پیامهای امام خمینی به زبان عربی را به عهده داشت.
بعد از پیروزی انقلاب و در سن سی سالگی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی شد .
او در ماجرای مک فارلین به همراه حسن روحانی مذاکره کننده تیم ایران با تیم آمریکا بود و در دستگاه دیپلماسی به مقام سفیر ایران در امارات و عربستان نائل شد . 
محمد علی هادی حالا در سن ۷۱ سالگی به عنوان عضو هیئت رییسه بانک سرمایه و از متهمین اختلاس و اخلال در نظم اقتصادی کشور ، پشت سر هادی رضوی ۳۵ ساله داماد وزیر قرار گرفته است.

پ.ن: دو نکته مهم است: 
۱. سرعت رو آوردن به اختلاس و زد و بند اقتصادی در آقازاده ها و داماد ها بسیار تندتر و خطرناکتر است ... نگاه کنید به هادی رضوی ۳۵ ساله یا امیرحسین آزاد ۲۲ ساله داماد استاندار فعلی هرمزگان که متهم به ۱۴۰۰ میلیارد اختلاس و محکوم به ۲۵ سال زندان شد .

۲.انسان شوکه نمیشود از دیدن چنین افرادی بر روی این صندلی ها اما شوکه میشود از اینکه هنوز عده ای نمیفهمند سیاست های غلط سرمایه پروری از یک طرف و ملاحظه کاری مذهبی از طرف دیگر دارد ما را به مسلخ میبرد و همین رفتار ادامه دارد .‌

این شیب تند ، تند تر هم میشود ! 
بنگاه شدن آموزش ، پولسازی در درمان و بیمه، تاراج در خصوصی سازی، مالیات به نفع سرمایه داری ، بانکداری به سبک دلالی رانتی، قمارخانه در صدا و سیما ، مالسازی و برج سازی و بانک سازی در بنیاد مستضعفین و ستادها و نیروهای مسلح .

حالا یک حزب میگوید ماتیک و حجاب آزاد ، بسیج و سپاه و حوزه دخالت نکنند ، آن حزب میگوید ماتیک حرام، باید مقاومت کرد و جهادی همه چیز درست میشود! 
اما سیاستها سالهاست همان است . این سیاستها را یکی بیاید عوض کند!

*سید مهدی صدرالساداتی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار