رئیس کلانتری ۱۷۱ کهریزک از قتل یک جوان با ضربات چاقو از ناحیه گردن توسط همکارش خبر داد.
کد خبر: ۷۳۸۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲ 27 April 2019

به گزارش تابناک تهران سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم در گفتگو با میزان اظهار داشت:ساعت ۶:۳۰ دقیقه عصر روز جمعه ششم اردیبهشت ماه امسال مسئولان بیمارستان واوان از مرگ پسر جوان که از ناحیه گردن به شدت زخمی شده بود به کلانتری ۱۷۱ کهریزک خبر دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با حضور در بیمارستان بررسی‌های خود را آغاز کردند و برادر مقتول را که نخستین شخص بود او را در وضعیت وخیم به بیمارستان رسانده بود را مورد بازجویی قرار دادند.

رئیس کلانتری ۱۷۱ کهریزک در ادامه افزود: برادر مقتول به ماموران حادثه را این گونه توضیح داد و گفت، ساعاتی قبل برای دیدن برادرم به محل کارش که یک انباری در کهریزک بود رفتم. هنگامی که به محل مورد نظر رسیدم حسابی شوکه شدم، برادر از ناحیه گردن خونریزی می‌کرد و من خیلی سریع او را به بیمارستان رساندم، اما متاسفانه او نتوانست دوام بیاورد و جانش را از دست داد.

شریفی مقدم بیان کرد: ماموران در ادامه بررسی‌های خود قاتل را که یک جوان ۲۶ ساله افغان و همکار مقتول بود را شناسایی و خیلی زود وی را دستگیر کردند.

در ادامه سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم رئیس کلانتری ۱۷۱ کهریزک در خصوص عامل درگیری منجر به این جنایت گفت: مقتول یک تبعه افغانستان بود چندی پیش پیراهن خود را گم کرده است تا اینکه عصر امروز در محل کارش پیراهن خود را در دست همکارش مشاهده می‌کند و همین جریان باعث درگیری آن‌ها شده است.

وی افزود: قاتل هنگام درگیری کنترل خود را از دست می‌دهد و با چاقوی میوه خوری قاتل را از ناحیه گردن به قتل می‌رساند. " قاتل و مقتول که هردو از تبعه افغانستان بودند ۵ سال در یک انبار واقع در کهریزک تهران با یکدیگر همکار بودند".

بنا به گزارش، با دستور مقام قضایی متهم برای بررسی‌های بیشتر در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار