کد خبر: ۷۲۷۶۳۱
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶ 22 March 2019
4 سرگرمی که در تعطیلات نوروز وقتتان را پر می‌کند

تعطیلات نوروز فقط در بازی با گوشی های هوشمند، لم دادن جلوی تلویزیون یا خوابیدن خلاصه نمی شود. اگر امسال قصد مسافرت ندارید و ساعات زیادی را در خانه می گذرانید می توانید با چند روش وقت خود را پر کنید.

تعطیلات نوروز فقط در بازی با گوشی های هوشمند، لم دادن جلوی تلویزیون یا خوابیدن خلاصه نمی شود. اگر امسال قصد مسافرت ندارید و ساعات زیادی را در خانه می گذرانید می توانید با چند روش وقت خود را پر کنید.

به گزارش انتخاب، وقت گذرانی در روزهای ابتدایی تعطیلات نوروز اغلب خلاصه می شود به تا دیروقت بیدار ماندن و صبح ها هم تاظهر خوابیدن. اما پس از چند روز و با تمام شدن دید و بازدیدها، حوصله اغلب افراد سر می رود و دوست دارند وقت خود را به شیوه ای دیگر پر کنند اما چگونه؟

کتاب بخوانید

شاید کتابخوان نباشید، شاید تصور کنید این یک ایده کسالت آور است اما به پیشنهاد ما اعتماد کنید. تجربه ثابت کرده که کتابخوانی در ایام تعطیلات و حتی در سفر یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می توان انجام داد. اگر چندان دوستی با کتاب ندارید بهتر است با توصیه دوستانی که روحیاتتان را می شناسند برای این تجربه جالب، یک کتاب مناسب و مهیج مثلا یک رمان انتخاب کرده و کتابخوانی را شروع کنید.مطمئن باشید با توجه به تعطیلات و آزاد بودن فکرتان، انچنان در دنیای کتابتان غرق می شوید که متوجه گذشت زمان نخواهید شد.

رژیم و ورزش را شروع کنید

یکی از برترین ایده های سال جدید، شروع یک رژیم یا ورزش به شکل جدی است. درواقع شما می توانید با آغاز کردن رژیم و ورزش به طور کامل روحیه خود را تغییر دهید و چه زمانی بهتر از تعطیلات نوروز که دغدغه های ذهنی و مشغله کمتری دارید.

فیلمبازی کنید

بسیاری از ما به علت مشغله بالا موفق نشده ایم فیلمهای زیادی در سال 1397 ببینیم و شاید بد نباشد در سال 1398 با فیلم و سینما آشتی کنیم. شما می توانید فیلمهای خارجی را انتخاب کنید یا حتی به سینماها رفته و از خلوتی شهر برای دیدن فیلمهای اکران نوروز استفاده کنید. این یک تجربه خوب خواهد بود و می تواند تا مدت ها برایتان خاطره شود.

تغییر دکوراسیون دهید

درست است که خانه تکانی به پیش از شروع تعطیلات نوروز مرتبط است اما بسیاری از افراد شاغل به سبب مشغله شدید تنها فرصت مرتب کردن خانه و تمیزکردن آن را داشته اند و نتوانسته اند تغییر خاصی در چیدمان خانه داشته باشند. بنابراین اگر مسافرت نرفته اید، بهتر است تغییراتی را نیز در خانه خود ایجاد کنید و با تغییر دکوراسیون و روحیه ای شادتر به استقبال بهار بروید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار