کد خبر: ۷۱۱۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹ 03 February 2019

به گزارش «تابناک تهران»؛ ساعت ۱۴:۴۵ روز جمعه مورخه ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در یک مرکز تجاری به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس اعلام شد.

با اعلام خبر اولیه، مأموران کلانتری در محل وقوع جنایت حاضر شده و یکی از افاغنه حاضر در محل عنوان داشت که جوانی افاغنه پسرخاله ۳۵ ساله اش را به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت از محل متواری شده است.

با تأیید خبر اولیه، موضوع به اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد و در بررسی صحنه جنایت مشخص شد که مقتول طی یک درگیری و بر اثر اصابت ضربات جسم تیز به ناحیه قفسه سینه به قتل رسیده است.

در ادامه تحقیقات، محل تردد قاتل در محدوده خیابان مروارید غربی، شناسایی شد؛ بلافاصله تیم کارآگاهان اداره دهم به همراه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به این محل مراجعه و متهم پرونده را در کمتر از ۳۰ دقیقه از زمان وقوع جنایت و درحالیکه قصد داشت تا با جمع آوری وسایل مورد نیاز خود از تهرن متواری شود، دستگیر کردند.

متهم به هویت مشخص ۲۹ ساله در همان تحقیقات اولیه صراحتاً به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و در اعترافاتش به کارآگاهان و مأموران گفت: اختلاف من و پسرخاله‌ام به خاطر ۶۰ هزار تومان پول حاصل از فروش یک گوشی به یکدیگر بود.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با دستگیری متهم و اعتراف صریح وی به ارتکاب جنایت، دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع: فارس
برچسب ها: قتل تجاوز حوادث
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار