سرگرد پاسدار علی اصغر شهیری روز یکشنبه در حاشیه بازدید مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران از طرح های اقتصاد مقاومتی اجرا شده در این شهرستان اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های مردمی و ترغیب و حمایت از جوانان در زمینه اشتغال خانگی و ایجاد کارگاه های زودبازده... .
کد خبر: ۶۸۶۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴ 03 December 2018

سرگرد پاسدار علی اصغر شهیری روز یکشنبه در حاشیه بازدید مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران از طرح های اقتصاد مقاومتی اجرا شده در این شهرستان اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های مردمی و ترغیب و حمایت از جوانان در زمینه اشتغال خانگی و ایجاد کارگاه های زودبازده از اهداف و برنامه ای این سازمان در شهرستان قرچک به شمار می رود.

وی انعقاد تفاهم نامه سپاه با فنی و حرفه ای را از اقدامات این سازمان عنوان کرد و گفت: اشتغالزایی و استفاده از ظرفیت های موجود راهکاری موثر برای رفع بیکاری و مقابله با تحریم ها به شمار می رود.

فرمانده ناحیه مقاومت 15 خرداد سپاه شهرستان قرچک افزود: در سال جاری نزدیک به یک میلیارد و 600 میلیون ریال برای کارگاه های کوچک وام پرداخت شده است.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت های تاثیرگذار در عرصه اقتصاد مقاومتی در حمایت از تولید ملی و رفع نیاز به خارج از کشور خصوصا در بحث کالاهای اساسی نقش موثری دارد.

سرگرد پاسدار شهیری اذعان داشت: از ابتدای سال در زمینه اقتصاد مقاومتی نزدیک 10 طرح آغاز شده است که فعالیت های مختلفی را انجام می دهند.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار