سردار محسن خانچرلی اظهارکرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولیدات داخلی، طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و احتکار تحت عنوان طرح کنترل و بازدید از انبارها، سوله‌ها و باغات در شهرستان‌های غرب استان تهران طی یک هفته گذشته به مرحله...
کد خبر: ۶۸۶۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵ 02 December 2018

وی افزود: مأموران در اجرای این طرح با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی محل دپو کالاهای احتکار شده را در ۱۲۹۳ انبار و سوله در سطح شهرستان های قدس، ملارد، اسلامشهر، بهارستان، شهریار و رباط کریم شناسایی کردند و پس از هماهنگی قضائی مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در بازرسی از این محل‌ها ، تعداد قابل توجهی روغن موتور تقلبی، سینک ظرفشویی و رویه اجاق گاز، لوازم یدکی خودرو، پوشاک بچه ،کاشی و سرامیک چینی، الیاف خارجی، لوازم تزئینی، غلطک آسیاب کارخانه آرد و برنج کشف شد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای احتکار شده را ۲۵۹ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، گفت : ۳۸ نفر در این راستا دستگیر و جهت تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با بیان اینکه در اجرای این طرح ۱۳ خودرو نیز توقیف شد، خاطرنشان کرد: تمام سعی و تلاش پلیس بر این است با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان های مرتبط بتوانند این پدیده را به حداقل برساند و آن را به صورت ریشه‌ای برطرف کند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار