با بارش باران و برف در روزهای آتی؛
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده در خصوص بارش باران و برف، آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی هستیم.
کد خبر: ۶۸۱۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸ 18 November 2018

شهریار افندی زاده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه هماهنگی طرح‌های ترافیکی زمستان ۹۷ با بیان اینکه شهرداری تهران در اربعین حسینی در دو حوزه مرز‌ها و داخل تهران فعالیت کرد، اظهار کرد: شهرداری تهران در خاک عراق ۱۵۰ دستگاه اتوبوس قرار داد که بیش از ۱۳۰ هزار زائر را از مهران تا شهر کوت جابجا کردند.

 

افندی زاده با بیان اینکه شهرداری تهران در مراسم جاماندگان اربعین حسینی حضوری پررنگ داشت، گفت: شهرداری برای جابجایی زائران ۵۵۰ اتوبوس به مراکز اصلی اعزام کرد.

 

وی ادامه داد: شرکت تاکسیرانی ۲۰۰ دستگاه تاکسی برای جابجایی زائران در نظر گرفت؛ شرکت مترو نیز در خطوط یک و ۲ به خوبی توانست کار خود را انجام دهد و هیچ‌گونه مشکلی وجود نداشت.

 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه در شهر تهران آماده اجرای طرح‌های زمستانه هستیم، افزود: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده در خصوص بارش باران و برف، آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی هستیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار