مدیر عامل بیمه آرمان خبر داد:
مدیر عامل بیمه آرمان از پرداخت مبلغ 120 میلیارد ریال علی الحساب در راستای تعهدات بیمه آرمان بابت مسکن مهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در هفته اول پس از وقوع زلزله به طور کامل (تعداد 4100 واحد مسکونی) بازدید و مدارک خسارت تکمیل شد.
کد خبر: ۵۳۳۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶ 04 December 2017
"علیرضا بیانیان" با اشاره به این که با هدف تسریع در روند عملیات بازسازی واحدهای تخریب شده و کاهش آلام مردم زلزله زده کرمانشاه، مبلغ 120 میلیارد ریال به طور علی الحساب به بانک مسکن بابت خسارت این واحدها پرداخت شد، اظهار داشت: همکاری‌ها بابت تسریع بیشتر جهت بررسی نهایی ارزیابی و ارائه خدمات به حادثه‌دیدگان همچنان ادامه دارد.

وی در عین حال تصریح کرد: بر اساس تعهداتی که در پوشش بیمه ای مسکن مهر کرمانشاه بر عهده داشتیم، در کوتاه ترین زمان ممکن به تعهدات خود عمل کرده و ۱۲ میلیارد تومان خسارت پرداخت شد.
 
این مقام مسئول ادامه داد: بیمه آرمان بر اساس شرایط ویژه منطقه و تأکید مسئولان از جمله نهاد ناظر مبنی بر بررسی و پرداخت خسارت آسیب دیدگان حادثه در سریعترین زمان ممکن، با هدف تسریع در روند عملیات بازسازی واحدهای تخریب شده و کاهش آلام مردم زلزله زده کرمانشاه از تشریفات قانونی معمول صرف نظر کرد.

وی افزود: با همکاری مدیران و کارشناسان فنی این شرکت، واحدهای تخریب شده استان کرمانشاه و شهرستان‌های زلزله زده (سر پل ذهاب، اسلام آباد غرب، روانسر) در هفته اول پس از وقوع زلزله به طور کامل (تعداد حدود 4094 واحد مسکونی) بازدید و ارزیابی شده است.

بیانیان با تأکید بر این که مراحل تکمیل اطلاعات تسهیلات گیرندگان و پرونده‌های خسارت دیده در جریان است، گفت: در اسرع وقت نسبت به تعیین و پرداخت خسارات نهائی و تسویه آن اقدام خواهد شد.
 
وی در پایان گفت: زلزله اخیر می تواند زنگ خطر و هشداری جدی باشد، برای آنهایی که تاکنون از ظرفیت ها و قابلیت‌های صنعت بیمه در هنگام وارد آمدن خسارات سنگین، غفلت کرده اند؛ بی تردید همه آنانی که از حمایت بیمه ای برخوردار شده اند، اثرگذارترین سفیران صنعت بیمه کشور به شمار می روند و می توانند دیگران را هم به استفاده از ظرفیت های این صنعت ترغیب کنند.
 
گفتنی است، بیمه آرمان که سهامداران اعظم آن بانک ایران زمین، بانک گردشگری و دیگر شرکت های سرمایه گذاری خوشنام  هستند، در سطوح بالای توانگری مالی قرار دارد و بدون بزرگنمایی و در سایه عملکرد خود و در راستای شعار سازمانی خود مبنی بر "آرمان ما، آسایش شما" اقدامات شایانی را در خصوص ایفای تعهدات خود به بیمه گذاران نشان داده که شایسته است اقداماتی از این دست در سازمانها نهادینه شود.
 
کیفیت عملکرد بیمه ها در زمان انجام تعهدات، نمایان می شود و لذا بیمه آرمان در حال حاضر 41 شعبه و حدود 800 نماینده در اقصی نقاط کشور داشته و خدمات بیمه ای رضایت بخشی را برای بیمه گذاران فراهم کرده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار