مدیرعامل استقلال تهران در پیامی خطاب به هواداران این تیم، خواهان کمک هواداران به این تیم شد.
کد خبر: ۵۰۸۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵ 14 October 2017
به گزارش تابناک تهران، "سید رضا افتخاری" با انتشار پیامی خطاب به هواداران نوشت:

استقلال در دیدار روز گذشته عملکرد قابل قبولی در حفظ توپ و کار تیمی داشت. بازیکنان در همه دقایق مسابقه از حریف خود برتر بودند و شانسی به رقیب ندادند. البته تا زمانی که توپ وارد دروازه نشود، تیمی برنده نیست اما استقلال در مسیر پیشرفت قراردارد و بدون تردید روز به روز بهتر می شود و اشکالات آن برطرف می گردد. همه ما می دانیم هر مربی که تیمی را تحویل می گیرد، به زمان احتیاج دارد تا تیمش را بشناسد و آماده کند. بنابراین وظیفه همه ما این است که به آقای شفر فرصت بدهیم و از او حمایت کنیم.

هواداران عزیز استقلال به خاطر دارند هر مربی خارجی که به ایران آمده، چندین سال طول کشیده تا نتیجه بگیرد. آقای شفر کارش را از صفر شروع کرده و برای رسیدن به بالای جدول باید کارهای زیادی انجام دهد.

مدیریت باشگاه استقلال نیز برای موفقیت تیم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و در همین راستا تیم استقلال برای انجام کارهای تاکتیکی خود از اواسط همین هفته در زمین صنایع دفاع تمرینات خود را ادامه خواهد داد که امکانات و شرایط بسیار مطلوبی دارد.

هواداران عزیز می دانند بدون حمایت و پشتیبانی آنها، استقلال نمی تواند در مسیر موفقیت قرار بگیرد. آقای شفر و تک تک اعضای باشگاه با همه وجود برای موفقیت تیم تلاش می کنند. 

هواداران استقلال باید به تیم محبوبشان کمک کنند و به بازیکنان اعتماد به نفس، شجاعت و انگیزه بدهند. تلاش و کوشش کادر فنی، بازیکنان و باشگاه استقلال با حمایت هواداران تکمیل می گردد و می تواند استقلال را به مسیر پیشرفت و موفقیت برساند؛ هدفی که همه اعضای باشگاه برای رسیدن به آن ایمان کامل دارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار