شریف زاده مطرح کرد؛
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از قول مساعد شهردار برای تامین اعتبار، تهیه و تجهیز ست‌های نجات و ارتقاء تجهیزات ایستگاه‌های بازار، خبر داد.
کد خبر: ۵۰۶۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱ 09 October 2017
به گزارش تابناک تهران، "سعید شریف زاده" با اشاره به گستردگی و وسعت بازار تهران، ۲ ایستگاه آتش‌نشانی را برای پاسخگویی به حوادث غیرمترقبه این محدوده ناکافی دانست و گفت: در حوادث و آتش‌سوزی‌هایی که در بازار رخ می دهد معمولا از ایستگاه‌های دیگر نیز کمک می‌گیریم چرا که ۲ ایستگاه آتش‌نشانی پاسخگوی حوادث این محدوده نیست.

وی همچنین با اشاره به اینکه ایستگاه شماره ۷ آتش‌نشانی فاقد پارکینگ مناسب بوده و ظرفیت تنها دو خودرو محور باریک را دارد، تصریح کرد: در صورت تکمیل این ایستگاه نیمه کاره،  ظرفیت پارکینگ آن به ۴ خودرو محور باریک افزایش می‌یابد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی با اشاره به بازدید شهردار تهران از بازار تهران و ایستگاه شماره ۷ آتش‌نشانی از قول مساعد "محمد علی نجفی" برای تجهیز و ارتقاء امکانات ایستگاه بازار خبر داد و افزود: با توجه به  اینکه ساخت ایستگاه شماره ۷ آتش‌نشانی (بازار) واقع در ضلع غربی امامزاده زید (ع) به دلیل معارض ملکی با دستور دادگاه متوقف شده است، شهردار تهران نسبت به رفع موانع قانونی و ادامه عملیات احداث این ایستگاه قول مساعد داد تا بتوانیم این ایستگاه مهم را تجهیز و امکانات بیشتری برای آن فراهم کنیم.

وی همچنین از قول مساعد شهردار برای تامین اعتبار، تهیه و تجهیز ست‌های نجات و ارتقاء تجهیزات ایستگاه‌های بازار خبر داد و اظهار کرد: دستور ویژه‌ای مبنی بر اجازه استفاده از منابع موجود سایر ایستگاه‌های آتش‌نشانی برای تجهیز ایستگاه‌های بازار صادر شد.

شریف‌زاده از امضای توافقنامه بین شهرداری منطقه ۱۲ و سازمان آتش‌نشانی برای همکاری در محدوده بازار تهران خبر داد و گفت: براساس این توافقنامه ۳۰عدد شیر هیدرانت توسط آتش‌نشانی خریداری و توسط شهرداری در بازار نصب می شود.

به گفته وی هر شیر هیدرانت هنگام بروز حریق در بازار به اندازه یک ایستگاه آتش‌نشانی ارزشمند است که با اتصال لوله آب می توان برای اطفاء حریق از آن بهره برد.

ارتقاء  تجهیزات آتش نشانی در ایستگاه های بازار بزرگ تهران/ ایستگاه شماره ۷ آتش‌نشانی فاقد پارکینگ مناسب
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار