هاشمی رفسنجانی مطرح کرد؛
رییس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: به دلایل بررسی نامه محرمانه یک سازمان نظارتی، جلسه یکشنبه هفته آینده شورای شهر تهران به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۰۲۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲ 03 October 2017
به گزارش تابناک تهران، "محسن هاشمی‌رفسنجانی" در تشریح دلایل چرایی برگزاری جلسه هفته آینده شورای شهر تهران به صورت غیرعلنی، گفت: از یک سازمان نظارتی نامه‌های پی در پی به شورا ارسال شد که عمده نامه‌ها خطاب به ریاست شورا و برخی نامه‌ها خطاب به شهردار تهران و برخی دیگر خطاب به وزیر کشور بود که رونوشت آن به ریاست شورا بوده است که تذکراتی در خصوص موضوعات مختلف ارائه شده است.

وی با بیان اینکه همه نامه‌ها جنبه محرمانه داشت، افزود: عمده مسائل مربوط به دوره قبل است که آن سازمان نظارتی این مشکلات را بررسی کرده است و حتی پیشنهاداتی برای اقدامات بعدی اعلام کرده است.

رییس شورای شهر اسلامی تهران با بیان اینکه باید در نحوه مدیریت گزارش‌های نظارتی جلسه ویژه‌ای داشته باشیم، گفت: نامه‌ای در 8 شهریور سال جاری و تنها یک هفته بعد از تشکیل شورای شهر پنجم دریافت کردم که مبنای آن مسائل مربوط به شورا بود و گفته شده که چه کارهای غیرقانونی انجام شده که لازم است این کارها انجام نشود که برهمین اساس پیشنهاد می‌شود جلسه یکشنبه هفته آینده غیرعلنی برگزار شود که نسبت به این گزارش‌ها به جمع‌بندی برسیم.

در پایان با رأی اکثریت آرا مقرر شد که جلسه هفته آینده (یازدهمین جلسه) به صورت غیرعلنی برگزار شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار