قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش سرویس دهی در خط ۷ مترو تهران خبر داد.
کد خبر: ۴۶۴۳۹۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰ 22 July 2017
علی عبدالله ‌پور قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه ساعت سرویس دهی به مسافران خط ۷ مترو تهران از صبح امروز یک ساعت افزایش یافت، اظهار کرد: خط ۷ مترو تهران ۲۱ خرداد کار خود را آغاز کرد و در این زمان با انجام تست‌های گوناگون و تکمیل تجهیزات و امکانات، مرحله به مرحله سطح ارائه خدمات در آن افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه این روند در ابتدای بهره برداری از یک خط جدید امری متداول است، تصریح کرد: درحال حاضر به جز ایستگاه‌هایی که در حال پذیرش مسافر هستند، عملیات تکمیل و راه اندازی سایر ایستگاه‌های این مسیر ادامه دارد و این موضوع باعث می‌شود تا سرویس‌دهی به مسافران به صورت محدود انجام شود.

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه میزان مسافران این خط به صورت روزانه در حال افزایش است خاطر نشان کرد: در یک ماه گذشته دوبار ساعت پذیرش مسافر در خط ۷ مترو افزایش داشته است و از امروز مسافران می‌توانند از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۱۸ از این خط استفاده کنند.

مهندس عبدالله‌پور در خصوص فاصله گذر قطارهای این خط نیز گفت: در حال حاضر حرکت قطار‌ها در خط ۷ با فاصله گذر ۳۵ دقیقه انجام می‌شود اما امیدواریم که به زودی این زمان کاهش یابد.
برچسب ها: مترو ، تهران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار