در لیالی قدر صورت می‌گیرد
فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: ۴ شهید گمنام به مدت ۵ شب، یعنی از شب نوزدهم ماه مبارک و همزمان با اولین شب قدر تا صبح روز بیست و سوم مهمان مردم ورامین هستند.
کد خبر: ۴۴۰۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱ 13 June 2017
سرهنگ داوود اصغری با اشاره به میزبانی از 4 شهید گمنام، اظهار داشت: مردم ورامین در لیالی قدر میزبان 4 شهید گمنام دوران دفاع مقدس هستند و با توجه به اینکه همه مساجد درخواست حضور این عزیزان را دارند، این آمادگی را داریم که این شهدا را به قسمت‌های مختلف شهرستان منتقل کنیم تا عموم مردم بتوانند از معنویت آنها استفاده کنند، اما بیشتر سعی می‌کنیم تا این شهدا در مراسم‌های اصلی و بزرگ ورامین حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: 4 شهید گمنام به مدت 5 شب، یعنی از شب نوزدهم ماه مبارک و همزمان با اولین شب قدر تا صبح روز بیست و سوم مهمان مردم ورامین هستند و پس از آن به تهران عودت داده می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین با اشاره به فضای معنوی حاکم در لیالی قدر تصریح کرد: شب‌های قدر، شب‌های راز و نیاز و مناجات است و حضور شهدای گمنام تأثیر معنوی مضاعفی بر فضا خواهد داشت، و ضمن تجلیل از این عزیزان فرهنگ شهید و شهادت هم در بین مردم و جوانان اشاعه داده می‌شود، و مردم هم این از حرکت خوشحال می‌شوند.

اصغری در پایان خاطرنشان کرد: سابقه این کار را در سال‌های قبل هم داشتیم، هم‌چنان که ماه رمضان دو سال قبل نیز میزبان شهدای غواص در منطقه بودیم و این موضوع اثرات خوبی را در شهرستان گذاشت و همه اذعان داشتند که حضور شهدای غواص به معنویت بیشتر فضا کمک شایان توجهی کرده است.
منبع: تسنیم
برچسب ها: ورامین ، لیالی قدر ، تهران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار