امام جمعه رودهن گفت: مردم منطقه از پدیده تکدی گری نگران هستند و این موضوع در حال رشد است که تمامی مسؤولان باید به آن توجه کنند.
کد خبر: ۱۱۰۷۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۶ 26 May 2023

به گزارش تابناک تهران، حجت الاسلام سید محمد حسینی امام جمعه بخش رودهن در خطبه های نمازجمعه عبادی سیاسی این هفته ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع)، اظهار کرد: تمامی آل الله مصداق مهربانی هستند. امام رضا(ع) مصداق مهربانی بودند و مهربانی را بر خشم و غصب مقدم می دانستند.

وی در ادامه به وضعیت اقتصادی اشاره و بیان کرد: مهمترین چالش اقتصادی کشور در سال های اخیر موضوع تورم است و این موضوع علاوه بر زندگی مردم در فضاهای اجتماعی و امنیتی مردم نیز دیده می شود.

امام جمعه بخش رودهن ادامه داد: با توجه به بسته سیاستی دولت و راهکارهای ارائه شده، کارشناسان اقتصادی ناترازی بانکی و بودجه ای را عامل اصلی تورم می دانند.

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به این که تورم زیبنده کشور نیست، تصریح کرد: دولتمردان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به توان مالی بودجه سالیانه توجه کنند که کشور با تورم روبرو نشود. تحریم ها نیز باعث تشدید تورم شده است که دولتمردان می بایست به این موضوع مهم توجه ویژه ای داشته‌ باشند.

امام جمعه رودهن به یکی از مشکلات بخش پرداخت و عنوان کرد: مردم منطقه از پدیده تکدی گری نگران هستند و این موضوع در حال رشد است که تمامی مسؤولان باید به آن توجه کنند.

حجت‌الاسلام حسینی اضافه کرد: شهرداری و نیروی انتظامی به موضوع تکدی گری ورود کنند و با شناسایی افراد و ساماندهی آنها، از زشت شدن چهره شهرها جلو گیری کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار