مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت از تخریب ۱۰۰ فقره ساخت‌وساز غیرمجاز در راستای حفظ کاربری زمین‌های کشاورزی و با حکم قضائی در ۲۰ هکتار از اراضی فیلستان پاکدشت خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۵۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۹ 14 May 2023

به گزارش تابناک تهران، ولی بویر در حاشیه اجرای عملیات تخریب ساخت‌وساز غیرمجاز در جمع خبرنگاران با تأکید بر حفظ کاربری زمین‌های کشاورزی اظهار داشت: بر اساس حکم دستگاه قضائی و حضور مقتدرانه فرماندهی انتظامی شهرستان پاکدشت و دستگاه‌های متولی، نسبت به تخریب ساخت‌وساز‌های غیرمجاز در منطقه فیلستان اقدام شد.

وی افزود: در این عملیات آزادسازی ۱۰۰ فقره ساخت‌وساز غیرمجاز از جمله چهاردیواری و باغ و ویلا در منطقه فیلستان تخریب و بیش از ۲۰ هکتار زمین کشاورزی با حکم قضائی آزادسازی شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت در ادامه گفت: بر اساس قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی هرگونه ساخت‌وساز در خارج از محدوده قانونی شهر‌ها و روستا‌ها بدون اخذ مجوز از کمیسیون تبصره یک ماده یک قانون مذکور ممنوع است و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

بویر در پایان خاطرنشان کرد: از خریداران زمین‌های کشاورزی و باغی درخواست می‌شود پیش از انجام هر گونه معامله وضعیت کاربری زمین را از مراجع ذی‌صلاح از جمله جهاد کشاورزی استعلام کنند تا مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار نگیرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار