همزمان با پنجاه و چهارمین شنبه های امید و افتخار، مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت در شمیرانات بهره برداری شد.
کد خبر: ۱۱۰۳۸۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۹ 06 May 2023

مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت در شمیرانات افتتاح شد

به گزارش تابناک تهران، با حضور امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مدیران شهری، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جامعه ورزشی این مجموعه ورزشی امروز/شنبه/ به بهره برداری رسید.

سیدمهدی صباغ شهردار منطقه یک در حاشیه این آئین به ایرنا گفت: مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت با هدف توسعه سرانه های ورزشی و ارتقای فرهنگ ورزش بین جوانان و نوجوانان در پنجاه و چهارمین شنبه های امید و افتخار در شهرک نفت افتتاح و آماده بهره برداری شد.

وی ادامه داد: طرح های توسعه منطقه ای، محله ای و احداثی با هدف رفع مشکلات شهروندان در محلات ۲۷ گانه شمال تهران تعریف و با تلاش شبانه روزی کارکنان و تسهیل خدمات رسانی به شهروندان در حال اجراست که از این بین در سال جدید با بهره گیری از شعار" تهران شهر تلاش و سر زندگی پروژه ی مجموعه ورزشی در شهرک نفت به بهره برداری رسید.

به گفته این مسئول ، مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت با یک هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا در زمینی به وسعت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع با مجموعه سالن های ورزشی بدنسازی، ایروبیک، بسکتبال، والیبال، فوتسال و... افتتاح شد.

صباغ افزود: با احداث این پروژه مساحت مجموعه های ورزشی در اختیار منطقه یک به بیش از ۶۷ هزار و ۸۰۰ متر مربع رسید که برای جوانان و نوجوانان نوید بخش توسعه فعالیت های ورزشی و ارتقاء سلامت است.

وی گفت: این پروژه در دو طبقه شامل سوله به مساحت ۹۰۰ متر مربع، اداری، ورزشی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و ظرفیت ۱۰۰ تماشاچی با اعتبار کل ۲۰ میلیارد تومان آماده سازی شده است.

منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌ است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از شمال (شمیران) به رشته‌ کوه البرز، از غرب به منطقه اوین، از جنوب به بزرگراه شهید چمران و بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار