فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان لوازم یدکی خودروهای خارجی که به صورت قاچاق وارد و دپو شده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۸۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲ 19 September 2022

به گزارش تابناک تهران، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز دوشنبه با اعلام این موضوع در جمع خبرنگاران توضیح داد: همکارانم در پلیس امنیت اقتصادی با انجام کار اطلاعاتی از دپوی انواع لوازم یدکی خودروهای خارجی در یک انبار در محدوده خاورشهر با خبر شدند.

وی ادامه داد: تیمی از ماموران با هماهنگی با مرجع قضایی به انبار مربوطه اعزام شدند و در بازرسی از محل بیش از ۱۰ هزار قطعه لوازم یدکی خودروهای خارجی کشف و ضبط شد.

به گفته جلیلیان، کارشناسان ارزش این لوازم یدکی قاچاق را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کردند.

بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان لوازم یدکی قاچاق در شهرری کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: انبار لوازم مکشوفه پلمب و یک متهم نیز در این راستا دستگیر و با تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد.

شهرستان ری با بیش از یک میلیون نفر جمعیت یکی از شهرستان‌های استان تهران در ایران است. مرکز این شهرستان شهر ری است که در واقع منطقه ۲۰از شهرداری تهران است. این شهرستان به پنج بخش بخش مرکزی ، بخش فشافویه ، بخش کهریزک ، بخش قلعه نو بخش خاوران تقسیم می‌شود. 

این شهرستان دارای پنج شهر حسن‌آباد ، کهریزک، باقرشهر قلعه‌نو ، قیامدشت است.

کشف ۵ هزار و ۳۰۰ قلم انواع داروهای فاسد و تاریخ گذشته در شهریار

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از کشف ۵ هزار و ۳۰۰ قلم انواع داروهای فاسد و تاریخ گذشته در شهریار خبر داد.

 سرهنگ "پیمان فتاحی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و توزیع مقادیر زیادی داروی فاسد و تاریخ گذشته در یکی از داروخانه ها در شهرستان شهریار، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۶ اندیشه پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت خبر و هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از داروخانه ۵ هزار و ۳۰۰  قلم داروی فاسد و تاریخ گذشته را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار با بیان این که برابر اعلام کارشناسان ارزش داروهای کشف شده ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، اضافه کرد: در این راستا یک متهم دستگیر و برابر دستور قضائی محل مذکور پلمب شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار