رئیس شورای اسلامی شهرستان ری با اشاره به معضل ترافیکی جنوب پایتخت و نیمه کاره ماندن پروژه سه راهی بهشت زهرا از تشکیل کارگروه ویژه برای تکمیل پروژه خبر داد و گفت: تا پایان سال بهره برداری حداکثری از این پروژه اجرایی خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۰۱۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲ 14 October 2021

به گزارش «تابناک تهران»، جعفر شربیانی عصر امروز در دومین جلسه از شورای اسلامی شهرستان ری با تأکید بر ایجاد زیرساخت‌های بهتر در حوزه ورزش قهرمانی اظهار داشت: با توجه به استعدادهای بی‌بدیلی که در شهرستان ری در زمینه منابع انسانی در حوزه‌های مختلف وجود دارد می‌بایست با توسعه زیرساخت‌ها امکان بهره گیری بیشتر را فراهم آورد.

وی افزود: هدف ما در شورای شهرستان تقویت هم افزایی و هم گرایی در راستای توسعه همه‌جانبه شهرستان است که با احصا و بررسی مشکلات در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان در جهت توسعه آن گام برخواهیم داشت.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ری در ادامه با اشاره به معضل ترافیک در محدوده بهشت زهرا گفت: پروژه کاهش بار ترافیکی در محدوده بهشت زهرا در حدود 13 سال است که نیمه کاره مانده و مشکلات زیادی را برای مردم باقرشهر و کهریزک ایجاد کرده است.

شربیانی تصریح کرد: با توجه به گلایه و مطالبه‌های فراوان مردم کهریزک و باقرشهر شهردار تهران در جریان این موضوع قرار گرفت و به همراه معاون عمرانی شهردار تهران از محل بازدید به عمل آوردیم.

وی تأکید کرد: در شهر تهران در حدود 50 پروژه عمرانی نیمه کار وجود دارد که بر اساس برنامه ریزه‌ای صورت گرفته می‌بایست 20 پروژه تا پایان سال تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ابراز داشت: پروژه پل سه راه بهشت زهرا هم جزو 20 پروژه‌ای است که با اراده شورای شهر و شهردار تهران تا پایان سال به صورت کامل تکمیل می‌شود و بخشی از این گره ترافیکی شدید رفع خواهد شد.

وی اضافه کرد: تکمیل این پروژه نیازمند همکاری شهرداری باقرشهر و شهرداری منطقه 19 است لذا کارگروهی ویژه از روز گذشته ایجاد شده که روند این پروژه را به صورت روزانه پیگیری می‌کند تا در صورت نیاز به تأمین اعتبار از معاونت مالی پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

شربیانی با بیان اینکه خدمات تهران و ری باید متقابل باشد تأکید کرد: شهرداری تهران تعهداتی را در این حوزه‌ها برای شهرستان دارد که البته تلاش می‌کنیم تا خدمات قابل ارائه شهرداری تهران را تقویت کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: اگر روند پیگیری به همین صورت پیش رود تا پایان سال بهره برداری حداکثری از این پروژه اجرایی خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه از پژمان پشتام کشتی گیر ارزنده شهرستان ری و دارنده مدال برنز مسابقات جهانی کشتی تقدیر به عمل آمد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار